Uwolnij się. warsztat pracy z niepokojem i lękiem - Szkoła Yogi Zofii Netter

Uwolnij się. Warsztat pracy z niepokojem i lękiem

Wydarzenia
8 listopada 2020

Zapraszamy Was, wszystkich zainteresowanych na warsztat, którego tematem będzie niepokój i lęk.

Życie ma dla nas wiele do zaoferowania. Możemy iść odważnie z Jego prądem, przyjmując wszystkie prezenty lub z jakiegoś powodu Go unikać. Przyczyną unikania Życia bardzo często jest lęk.

W wielu sytuacjach życiowych, lęk jest bardzo przydatny. Może on bowiem przyjąć rolę systemu ostrzegawczego, dzięki któremu unikniemy wielu nieprzyjemności.Jednak, gdy lęk towarzyszy nam w życiu przez większość czasu, to może się to stać dla nas bardzo uciążliwe.

Lęk może za nas decydować, czy nie pozwalać nam, na rozwinięcie potencjału. Z powodu lęku możemy nie doświadczać miłości. Lęk może wzbudzać w nas agresję, chęć kontroli i władzy. Lęk może spowodować, że kobieta nie odkryje swojej kobiecości a mężczyzna męskości. Powodować choroby, osłabiać system immunologiczny.

Przeciwieństwem lęku jest połączenie ze Źródłem. Im bardziej jesteśmy z Nim w jedności, tym większe jest nasze oddanie do Życia i apetyt na Nie. Chęć Jego doświadczania i odwaga.

Podczas tego warsztatu:
– odkryjesz, w jaki sposób kompensujesz brak połączenia ze Źródłem
– poznasz przyczyny swoich lęków i ich skutki w życiu
– nazwiesz i uleczysz przyczyny, które spowodowały utratę tego połączenia
– utrwalisz pracę energetyczną ćwiczeniami jogi, dzięki czemu poczujesz jak bardzo praca z ciałem wpływa pozytywnie na jakość Twojego samopoczucia.

Naszą wspólną praktykę wesprą metody Innerwise. Innerwise to narzędzia i sposoby, które służą przypomnieniu i zainicjowaniu integracji wewnętrznych możliwości. To energetyczna medycyna XXI wieku, której ideą jest, przywrócenie przepływu energii na wszystkich poziomach Życia.

Prowadzące:
Katarzyna Jabłońska- ma wykształcenie medyczne, do końca 2018 roku pracowała naukowo na uniwersytecie w Zurychu, w zespole zajmującym się zagadnieniem cukrzycy.
Metodę Innerwise poznała w Szwajcarii i w Niemczech. Ustawień Systemowych uczyła się w Lebensarena PETA w Szwajcarii.
„Kocham wszystko co robię. Wiem, że świat by się bardzo szybko zmienił, gdyby wszyscy robili, to co kochają. Chciałabym cię do tego zainspirować.”

Zofia Netter– architekt, założycielka Szkoły Yogi Zofii Netter, dyplomowana nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka pracy z ludźmi, traktująca każdego uczestnika indywidualnie, wrażliwa na potrzeby swoich uczniów. Od roku rozwija praktykę gry na misach i gongach.

Termin:
niedziela 8 listopada
godzina 10-18 (z przerwą na pyszną zupę).

Miejsce:
Szkoła Yogi Zofii Netter
Gdańsk Oliwa tuż przy stacji pkp Droszyńskiego 28 A

Koszt: 360 zł (50 % dla osób od 14 lat przychodzących z rodzicem, rodzic 100% kwoty).

Zapisy:
Prosimy o zgłoszenie mailowe na recepcja.yogadlakazdego@gmail.com z podaniem imienia, nazwiska, numeru telefonu.Zaliczka 100 zł płatna na konto szkoły 24 1020 4900 0000 8602 3068 8335 do dnia 6.11.2020 z dopiskiem „uwolnij się”.

Zapraszamy serdecznie. Szczególnie w obecnych czasach. Ilość osób ograniczona.

Kasia i Zosia