Relaksujący koncert mis i gongów 24.04.2019 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Relaksujący koncert mis i gongów 24.04.2019

Koncerty
22.02.2019

Za pomocą dźwięku mis i gongów możesz szybko osiągnąć stan głębokiego odprężenia, w którym dźwięki zbudzą w Tobie pierwotne zaufanie. Zdystansujesz się od problemów, zmniejszysz napięcie oraz blokady. Odczujesz delikatny masaż i zharmonizujesz każdą komórkę ciała, poczujesz własna wartość, kreatywność i moc twórczą, wzmocnisz siły uzdrawiające i odzyskasz radość życia.

Dźwięk mis Petera Hessa oraz gongów i wielu innych współbrzmiących instrumentów takich jak np mis kryształowych , shruti boxu , kija deszczowego , dzwonków koshi całościowo oddziałuje na ciało, umysł i duszę. Będzie również jeszcze misa kręgosłupowa, do której będzie można wejść i jeśli taka potrzeba wystąpi, to będzie można spróbować , jak wibracje działają bezpośrednio na ciało. Koncert zagra Joanna Materek, certyfikowana terapeutka dźwiękowa, która pracuje misami atestowanymi Petera Hessa (wprowadził je do Polski). Pracuje od wielu lat i gra koncerty wedle potrzeb danej grupy, wyczuwając jej potrzeby. Wykonuje także indywidualne masaże dźwiękiem.

Termin: Niedziela 24.03.2019 godzina 18.00- 19.30
Koszt: bezpłatnie dla uczestników kursów jogi, dla osób posiadających ważne karnety na jogę do szkoły Yogi Zofii Netter na 6 wejść i więcej. 40zł dla pozostałych osób.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali prosimy o wcześniejsze zapisy. Zapraszamy do rezerwacji  lub zgłoszeń sms na numer 502211907