Relaksacyjny koncert mis i gongów 22.09.2019 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Relaksacyjny koncert mis i gongów 22.09.2019

Koncerty
08.09.2019
Wewnętrzna harmonia z samym sobą i z otoczeniem jest zagrożona przez codzienny stres. W takiej sytuacji skorzystanie z „kąpieli dźwiękowej” za pomocą mis śpiewających, gongów, harfy kryształowej, deszczowca, sansuli, dzwonów czakrowych i wielu innych instrumentów terapeutycznych jest w stanie odprężenia usunąć nagromadzony stres, czyli napięcia, zmartwienia, uczucia niepewności itp.
 
Może nastąpić uwolnienie nagromadzonych blokad energetycznych. Uwolnienie jest istotnym warunkiem do uzyskania swojej mocy samouzdrawiania.
 
„Takie moce odczułam ostatnio na sobie , kiedy po operacji biodra bardzo szybko stanęłam na nogi. Rana szybko się zabliźniła, a implant przyjął się bez zastrzeżeń również w tempie szybszym niż lekarze przewidywali.”
 
Z nową energią, świeżym umysłem i ogromną radością zapraszamy na „kąpiel dźwiękową ” w wykonaniu Joanny Materek.
 
Joanna Materek, certyfikowana terapeutka dźwiękowa, która pracuje misami atestowanymi Petera Hessa (wprowadził je do Polski). Pracuje od wielu lat i gra koncerty wedle potrzeb danej grupy, wyczuwając jej potrzeby. Wykonuje także indywidualne masaże dźwiękiem.
 
Termin: niedziela 22 września 2019 godzina 18.30- 20.00
 
Koszt: bezpłatnie dla osób posiadających ważne karnety na jogę do szkoły Yogi Zofii Netter na 8 wejść i więcej. 40zł dla pozostałych osób.
 
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali prosimy o wcześniejsze zapisy. Zapraszamy do rezerwacji lub zgłoszeń sms na numer 502211907