Relaksacja przy gongach - Szkoła Yogi Zofii Netter

Relaksacja przy gongach

Koncerty
9, 16, 23, 30 grudnia 2021

JAK DZIAŁA GONG?

Wibracja gongu jest potężną metodą niwelowania stresu, tworzy magię dźwięków, który jest głęboko relaksuje i wywołuje holistyczny rezonans w ciele oraz spontaniczny stan medytacyjny w umyśle, powodując poczucie poszerzonej świadomości i pełni.
Gong jest niezastąpiony w tworzeniu harmonii i równowagi w naszej fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej przestrzeni. Dźwięki wchodzą w interakcję z naszą podświadomością, wyciszając umysł i prowadząc do odmiennego stanu świadomości.

W czasie okołoświątecznym, w czwartki o godzinie 19.00 Zosia zagra dla Was na dwóch magicznych gongach.

Pozwól sobie przetransformować trudne emocje w szczęście, ból w zdrowie, a blokady w wewnętrzną siłę. Uwolnij trudną przeszłość i lęk przed przyszłością, bądź tu i teraz. W tu i teraz tworzysz, to co będzie!!! Znajdź połączenie ze swoim sercem, obudź swoją wewnętrzną moc i przypomnij sobie, kim naprawdę jesteś i jaki jest Twój cel. Przyjdź, aby poznać i poczuć esencję spokoju, radości oraz miłosnych wibracji.

Terapia gongami pomaga odsłonić wewnętrzną radość i poszerzyć świadomość. To ścieżka rozwoju osobistego oraz duchowego wzrostu. Dźwięk gongu służy do zrównoważenia ciała fizycznego, emocjonalnego i duchowego. Doskonale sprawdza się w problemach związanych ze stresem, depresją, wrogością, gniewem, samotnością i wszelkiego rodzaju lękami.