Opinie

Zosiu, bardzo lubię chodzić na Twoje zajęcia,uważam że prowadzisz je bardzo profesjonalnie, spokojnie z indywidualnym podejściem do każdej osoby. Dzięki Tobie polubiłam jogę.

Małgosia O.

Zosię poznałam w 2003 roku, gdy rozpoczynała swoją przygodę, a może drogę z jogą. Już wtedy uczestniczenie w zajęciach, które prowadziła było czymś wyjątkowym. Tego rodzaju lekcje w klubach fitness były inne niż TBC, shape czy streching, a jednak od samego początku, kiedy Zosia pojawiła się w klubie Lady Fitness, trudno było dostać się na jej zajęcia.

Wówczas i obecnie lekcje prowadzone przez Zosię to półtorej godziny wysiłku przynoszącego satysfakcję i radość. Lekcje zawsze przygotowane, prowadzone spójnie i ciekawie.

Piękny pokaz prowadzącej, dokładność i precyzja w tłumaczeniu ruchu i nade wszystko uważność nakierowana na uczestnika zajęć. Zarówno dla osób początkujących jak i dłużej praktykujące jogę lekcje z Zosią to prawdziwa wartość. Bardzo Polecam.

Joanna J.

Zosia to idealny trener dla osób które zaczynają praktykę z jogą i chcą naprawdę znaleźć to,co joga może im dać.

Jeżeli myślałeś, że nie jest Tobie potrzebna joga, Zosia udowodni, że masz rację, ale tylko tak myślałeś.
Zosia ma dar pracy w grupie, ale nie ma wątpliwości, że w tej grupie pracuje z Tobą indywidualnie.
Ma bardzo dużą uważność na to, co robię i pamięta, jakie mam możliwości i ograniczenia. Wiem jakie to ważne, gdy zaczynasz praktykę z jogą i nie wiesz jakie korzyści daje joga, ale i zagrożenia niesie nieodpowiednia praktyka. Zosia nie pozwoli abyś zrobił sobie krzywdę czy pogłębił własne dolegliwości i niedoskonałości. Zosia także nie odpuszcza w trakcie zajęć, motywuję do pracy i rozwoju.
Zosia daje jasne komunikaty i bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie elementy pracy z jogą.
Zajęcia u Zosi to joga, ale nie tylko. To wyzwanie, dobra energia, życzliwość i uśmiech na cały dzień, a nawet na cały tydzień od zajęć do zajęć.
Jeżeli chcesz zacząć praktykę jogi, polecam praktykę u Zosi.
Jeżeli, co gorsza zacząłeś i się zraziłeś, widocznie nie trafiłeś na Zosię.
Opinia na podstawie praktyki jogi w kilku trójmiejskich studiach jogi i fitness klubach.

Andrew

Zosia jest profesjonalistką. Od pierwszej lekcji wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Zaskoczyło mnie jej indywidualne podejście do każdego w grupie ćwiczących. Zosia zwraca szczególną uwagę technikę wykonywanych pozycji, starannie i dogłębnie wyjaśnia zalety wykonywanych asan oraz dba o to, aby każdy ćwiczył prawidłowo.

Karolina Ś.

Z Zosią praktykowałam jeszcze przed jej wyjazdem do Warszawy, ucieszyła mnie wiadomość, że powraca na Wybrzeże.
Praktyka z nią to czysta przyjemność – wnosi na zajęcia dużo dobrej energii i spokoju.
Cenię ją za indywidualne podejście do każdego ucznia, uważność oraz personalną korektę podczas praktyki.

De Wisienka

Polecam bardzo zajęcia z Zosią Netter.
Uważna, kompetentna, uśmiechnięta i bardzo, bardzo starannie prowadząca praktykę jogi – i dla początkujących, średnio zaawansowanych i tych już z wieloletnim doświadczeniem. Czas spędzony na macie pod czujnym okiem takiego trenera jak Zosia to najlepsza inwestycja w rozwój ducha i ciała.

Ewa O.

Kilka lat temu na mojej drodze życia stanęła Zosia Netter. Cudowna Kobieta, Nauczyciel. Wprowadziła mnie w świat jogi. Pokazała co to jest, na czym polega. Przekazała mi dobrą karmę. Stałam się jedną z joginek. Jestem nią do dzisiaj. Dzięki jodze moje ciało otworzyło się. Mój umysł, głowa, poczuły się wolne. To wszystko zawdzięczam Zosi. To ona pokazała mi, uświadomiła jak elastyczne jest moje ciało. Ile ćwiczeń z pozoru niewykonalnych jest w stanie wykonać ludzkie ciało. Jakie to wszystko proste, zarazem jakie pożyteczne. Zajęcia Zosi, to praca, relaks dla ciała i umysłu. To czysta przyjemność, to cudowny czas. Wszystkim potencjalnym chętnym, zarówno Paniom jak i Panom w pełni polecam tę Wspaniałą Kobietę, Cudownego Nauczyciela. Na romans z jogą nigdy nie jest za późno!

Joginka, Ewa

Zosię poznałam ok 7 lat temu, jak prowadziła zajęcia w zastępstwie w Madisonie. Szczegółów z tamtego czasu nie pamiętam, ale sposób prowadzenia zajęć podobał mi się. Zosia jest osobą komunikatywną, potrafi wytłumaczyć jak wejść do danej asany oraz nie unika poprawiania ustawienia. Kolejne nasze spotkanie nastąpiło na warsztatach w Smołdzinie zorganizowanych przez Agatę Biernat, a potem byłam u niej na zajęciach w Gdańsku Wrzeszczu. Tym razem pamiętam szczegóły, ponieważ było to około pół roku temu. Zajęcia prowadzone były dość dynamicznie, co lubię, ale zarazem uważnie i nie chaotycznie, Zosia zwraca uwagę na szczegóły ułożenia i nie boi się poprawiać, co jest ważne, a czego nie ma podczas praktyki własnej, jak również u niektórych nauczycieli jogi szczególnie w Fitness Klubach.

Maja R

Zosia świetnie wprowadza w arkana jogi – z cierpliwością pomaga pokonywać swoje ograniczenia. Osoby, które u niej praktykują nie są anonimowe, każda z nich ma swoje imię i swoje możliwości. Serdecznie polecam zajęcia u Zosi – to dobrze wykorzystany czas i inwestycja w siebie, swoje zdrowie i dobre samopoczucie. A poza tym jest miło i po prostu – fajnie! 🙂

Celina

Trafiłam do Zosi, gdy jakieś 7 lat temu rozpoczynałam moją przygodę z jogą. Zaszczepiła we mnie niesamowitą pasję do tej sztuki. Nauczyła jak pracować z ciałem, podstaw asan, a w trakcie kilku lat praktyki w jej szkole zwracała dużą uwagę na to, aby cały czas się rozwijała. Podchodzi indywidualnie do każdego z uczni. Jest niesamowitą kobietą, pogodną, otwartą, przekazuje na zajęciach ogromną dawkę energii. Serdecznie polecam!!!!

Maja Sz. z Gdyni

Polecam zajęcia z Zosią Netter. Jest to bardzo miła i dobrze przygotowana osoba. Posiada również wieloletnią praktykę co przekłada się na jakość. Zosia ma świetny kontakt z osobami uczestniczącymi w zajęciach i potrafi każdemu doradzić odpowiednią asanę lub jej modyfikację zależnie od potrzeb i możliwości.

Ewa T.

W wyniku nieobecności mojej nauczycielki jogi, na zajęciach pojawiła się p. Zosia. Szkoda, że były to tylko 3 spotkania. Pełen profesjonalizm, szybka korekcja popełnianych przeze mnie błędów i mila atmosfera! Zazdroszczę Gdańczankom takiej nauczycielki i miejsca, w którym pod okiem wysokiej klasy specjalisty wejdą w świat jogi !

Małgosia P.

Zosię poznałam na zajęciach jogi w klubie Greenup w Piasecznie, w 2012 r. Byłam, i chyba nadal jestem, początkującą uczennicą – wówczas praktykowałam jogę od dwóch lat.
Początek tych spotkań był bardzo spokojny, taktyczny, jednak w miarę upływu czasu Zosia wprowadziła grupę na bardzo fajny i zróżnicowany poziom. Można było odnieść wrażenie, że wchodzimy na wyższy poziom poznawania własnego ciała, własnych możliwości. Odkrywanie tych obszarów było dla mnie zawsze bardzo inspirujące. Odebrałam wiele ciekawych lekcji. Zosia jest właśnie takim nauczycielem, pozornie spokojna, troskliwa, ale jednak bardzo rozwijająca. Zawsze zaangażowana, wymagająca a jednocześnie ciepła i pomagająca. Często miałam poczucie otrzymanej pomocy, czy to w formie spersonalizowanych wskazówek, czy ciekawych spostrzeżeń.
Nasza przygoda praktykowania wspólnie jogi trwała niestety krótko, Zosia została Mamą dwóch przeuroczych chłopców. W międzyczasie postanowiła zbudować grupę dla innych chętnych i poszukujących doświadczeń z jogą z dała od Warszawy. Jeśli kiedykolwiek będzie Wam dane pracować z Zosią, nie pozostanie mi nic tylko Wam pogratulować. To doskonały nauczyciel, bardzo doświadczony i otwarty na nowe spotkania. Świetnie trafiliście.

Ewa P.

Jeśli nie znalazłaś/-eś jeszcze swojego nauczyciela jogi, to zapraszam Cię do Zosi. W mojej praktyce jogi jestem na początku, ale wiem kto mnie fascynuje wśród instruktorów. Na zajęcia do Zosi jestem gotowa jechać nawet przez pół miasta lub nawet do sąsiedniego miasta. Zosia jest wręcz przykładem do naśladowania. Gdy jestem na zajęciach u Zosi, to czuję się tak jak w super ”gościnie”. Zauważyłam, że każda osoba jest dla niej ważna i pomimo tych wszystkich nieraz trudnych ćwiczeń, każdego potrafi zmotywować. Zosia ma ogromną wiedzę i ogromny dar nawiązywania kontaktu z ludźmi. Ona jest tak życzliwa i pomocna, że przyciąga jak magnes wszystkich, których poznaje na swojej ścieżce jogi. Jest niesamowita!

Monika K.

Zofia Netter to po prostu Ogniotęczowa Zofia na schwał!
Z – zaangażowana, zharmonizowana, zrozumiala, znakomita
O – optymistyczna, otwarta, opiekuńcza, odpowiedzialna
F – frapująca, familijna, fajna, fantastyczna
I – inspirująca, intuicyjna, integrująca, imponująca
A – afirmująca, asertywna, aktywna, anielska
Joga z Zofią to oddech, wzrost, życie.

Ewa Dwornikiewicz