Magdalena herbasz - Szkoła Yogi Zofii Netter
Nauczyciele

Magdalena Herbasz

Joga jest dla mnie sposobem na wprowadzenie równowagi życiowej, takim łącznikiem umożliwiającym poprzez ciało odkryć mechanizmy i programy, które w sobie noszę. Jest metodą odkrywania siebie i piękną drogą rozwoju osobistego.

Codzienna praktyka własna poprowadziła mnie ostatecznie w kierunku dzielenia się z innymi moim spojrzeniem na to, czym może być joga. Pierwszy kurs nauczycielski był prezentem na 40. urodziny, potem były kolejne, a ja wciąż mam wrażenie, że jest to studnia wiedzy bez dna. Każdy kolejny kurs to nieco inne spojrzenie i kolejne bogactwo informacji. 

Jako nauczyciel prowadzę takie rodzaje jogi, których kiedyś sama szukałam, bo bardzo pomagały mi znaleźć balans w moim zabieganym życiu. Jednym z nich jest joga nidra. To praktyka niezwykła, regenerująca ciało i umysł. Przyjmuje się, że godzina jogi nidry może odpowiadać nawet czterem godzinom snu i z tego względu jest doskonała dla osób, które potrzebują odpocząć. Oprócz tego jest to praktyka umożliwiająca spotkanie ze sobą, obserwację siebie od wewnątrz. W trakcie tej praktyki w momencie gdy nasz umysł jest głęboko wyciszony, zasiewamy intencję. W moim przekonaniu regularna praktyka jogi nidry zmienia życie. 

Serdecznie zapraszam do wspólnej praktyki! 🧘‍♀️

Magda prowadzi Jogę Nidrę