Medytacyjna i relaksacyjna sesja w dźwiękach 31.08.2019 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Medytacyjna i relaksacyjna sesja w dźwiękach 31.08.2019

Koncerty
17.08.2019
Serdecznie zapraszamy Cię na niezwykłą medytacyjną i relaksacyjną sesję w dźwiękach, krórą poprowadzi Renata Satya Wrochna Ostrowska z Bielska Białej.
Termin: 31.08.2019 godzina 19.30-21.30
Miejsce:
Szkoła Yogi Zofii Netter, Gańsk, ul. Zgody II/1
 
Koszt 50zł
 
Zgłoszenia DO 30 SIERPNIA
potwierdzone wpłatą zaliczki wysokości 30zł w recepcji szkoły lub na konto:
24 1020 4900 0000 8602 3068 8335
Numer kontaktowy: 502211907
 
Sesja odbędzie się dla minimum 10 osób.
 
To sesja relaksacyjna podczas, której uczestnicy leżą w wygodnych pozycjach, luźnych ubraniach, pod ciepłym kocem. Można przynieść na taką sesje swój koc oraz poduszeczkę. Na początku sesji opowiadam baśń, zapraszając słuchaczy do świata wyobraźni i obrazów baśniowych, zatapiania się w czymś poza codzienną rzeczywistością, wyciszenia, skupienia w sobie. Sesja jest ukierunkowana na medytację i pracę z własnym wnętrzem, sercem, duszą, istotą bycia. Przed rozpoczęciem grania, wykonujemy medytacyjne praktyki ukierunkowane na konkretny temat danej sesji. Po skończonej baśni i medytacji przechodzę do relaksacji, podczas której uczestnicy świadomie rozluźniają swoje ciała i umysły. A następnie gram już tylko na gongach i misach, dzwonkach wietrznych pozwalając dźwiękom i wibracjom przenikać do wnętrza ciał, serc i dusz uczestników, wprowadzając ich w coraz głębszy relaks podczas, którego następuje wyciszenie i regeneracja na wszystkich poziomach. Odczuwalny jest wówczas bezwarunkowy spokój oraz bezruch. To pozwala na odkrywanie przez każdego indywidualnie, swojej czystej ścieżki, na odczuwanie i naukę bycia tu i teraz. Na uświadamianie sobie siebie samego oraz bycie tu i teraz w czystej, niczym nieskażonej uważności.
 
Ćwiczenie siebie samego w relaksacji oraz odczuwaniu własnego wnętrza, poszukiwanie swojej duszy, tożsamości, własnego czystego „ja”, własnej „czystej ścieżki” – jakkolwiek to nazwiesz – poszukiwanie bycia tu i teraz w sobie, w uważności, w świadomości oraz w trwaniu bezwarunkowej miłości , spokoju i bezruchu – ćwiczenie i praktykowanie tych jakości, powoduje głębokie przemiany i transformacje siebie samego, a one przynoszą zmiany w życiu, które owocują odnalezieniem spokoju i szczęścia tu i teraz oraz pozytywnych zmian na planie namacalnym.
 
Dźwięk to fala.
Dźwięki mis i gongów to szczególne fale, które mogą uspokoić emocje, przynieść błogie rozluźnienie w ciele, ukoić umysł. Działają podobnie jak fale wody w morzu czy jeziorze, które kołysząc i unosząc dają poczucie lekkości i całkowitego odprężenia.
 
Zachęcamy do przeczytania bardzo ciekawego artukułu o działaniu mis i gongu: