Relaksacja przy gongach - Szkoła Yogi Zofii Netter

Relaksacja przy gongach

9, 16, 23, 30 grudnia 2021

JAK DZIAŁA GONG?

Wibracja gongu jest potężną metodą niwelowania stresu, tworzy magię dźwięków, który jest głęboko relaksuje i wywołuje holistyczny rezonans w ciele oraz spontaniczny stan medytacyjny w umyśle, powodując poczucie poszerzonej świadomości i pełni.
Gong jest niezastąpiony w tworzeniu harmonii i równowagi w naszej fizycznej, mentalnej, emocjonalnej i duchowej przestrzeni. Dźwięki wchodzą w interakcję z naszą podświadomością, wyciszając umysł i prowadząc do odmiennego stanu świadomości.

W czasie okołoświątecznym, w czwartki o godzinie 19.00 Zosia zagra dla Was na dwóch magicznych gongach.

Pozwól sobie przetransformować trudne emocje w szczęście, ból w zdrowie, a blokady w wewnętrzną siłę. Uwolnij trudną przeszłość i lęk przed przyszłością, bądź tu i teraz. W tu i teraz tworzysz, to co będzie!!! Znajdź połączenie ze swoim sercem, obudź swoją wewnętrzną moc i przypomnij sobie, kim naprawdę jesteś i jaki jest Twój cel. Przyjdź, aby poznać i poczuć esencję spokoju, radości oraz miłosnych wibracji.

Terapia gongami pomaga odsłonić wewnętrzną radość i poszerzyć świadomość. To ścieżka rozwoju osobistego oraz duchowego wzrostu. Dźwięk gongu służy do zrównoważenia ciała fizycznego, emocjonalnego i duchowego. Doskonale sprawdza się w problemach związanych ze stresem, depresją, wrogością, gniewem, samotnością i wszelkiego rodzaju lękami.