Pole serca- koherencja. koncert na misach i gongach. - Szkoła Yogi Zofii Netter

POLE SERCA- KOHERENCJA. Koncert na misach i gongach.

24.09.2022

Koncert przeniesiony na sobotę 24.09 g.19.00

Zapraszamy Ciebie na koncert na gongach i misach.

Podczas koncertu wejdziemy w stan przepływu. To strefa, w której nasze serca, umysły i ciała są zjednoczone. W polu serca poczujemy głębokie połączenie ze sobą i ze Wszystkim Co Jest.

Czy można doświadczać spokoju i radości? Czy możliwe jest przyciąganie do swojego życia korzystnych zdarzeń? Kluczem jest koherencja serca.

Koherencja to stan wewnętrznej spójności na poziomie umysłu i serca. Pozostając w polu serca odczuwamy spokój, wysoki poziom energii, wewnętrzną równowagę i zadowolenie.

Osoba, która jest w stanie koherencji odnosi osobiste korzyści z tego stanu, ale również pozytywnie oddziałuje na innych. Wytwarza bowiem spójne pole energetyczne, które jest korzystne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Wysokie wibracje energetyczne danej osoby przyciągają do niej ludzi i zdarzenia na podobnym poziomie.

Dlatego będąc w stanie koherencji możemy mieć wrażenie, że w naszym życiu jest wiele korzystnych zbiegów okoliczności, szczęśliwych zdarzeń, synchroniczności, przyśpieszenia, przyciągania.

Pole serca to sfera bezwarunkowej miłości połączona ze wszystkim co istnieje. Zawiera kluczowe kody dostępu do wiecznego teraz i odblokowuje nasz indywidualny kod życiowy. Jest portalem do prawdziwego siebie.

Kiedy żyjemy z pola serca, stajemy się artystami miłości, wyrażając swoje autentyczne i prawdziwe pragnienia. Wtedy doświadczamy wszystkiego w sposób lekki i łatwy.

Dźwięki mis i gongów pomogą Ci wejść w pole serca. Wyzwolą uśpione siły życiowe, znakomicie wspomagą regenerację organizmu.

Z każdej misy płynie inny dźwięk, dając potężną energię, oczyszczając umysł z negatywnych emocji i trosk, a ciało z niepotrzebnych napięć. Dźwięki gongu mogą wywołać stan głębokiej medytacji.

Gra i prowadzi: Zofia Netter

Miejsce: Szkoła Yogi Zofii Netter

Kiedy: sobota 24 września 2022 godz. 19.00 – 20:30

Cena 60 zł – płatne przelewem (nr konta: 24 1020 4900 0000 8602 3068 8335) lub w recepcji szkoły do 17 września.

Prosimy zabrać wygodny ubiór, medytacja odbywa się w leżeniu.

Przeciwwskazania do udziału w takim koncercie to ciąża (pierwszy trymestr), rozrusznik serca, epilepsja, początek przyjmowania leków psychotropowych oraz stan po spożyciu alkoholu.

Zapisz się przez system rezerwacji: https://yogadlakazdego.strefaklienta.com.pl/ lub w recepcji szkoły 693 448 875.

Serdecznie zapraszamy, to będzie wyjątkowy wieczór.