Medytacja żywioły przy dźwiękach mis i gongów- woda - Szkoła Yogi Zofii Netter

Medytacja ŻYWIOŁY przy dźwiękach mis i gongów- WODA

17.07.2022

“Woda stanowi prapoczątek wszystkiego”.
Tales

Żywioł Wody to jeden z pierwiastków tworzących Wszechświat.

Jest symbolem życia, odrodzenia, odnowienia.

Wodę pijemy, używamy jej do prania, mycia, z wody się składamy. Pierwsze miesiące życia w brzuchu matki spędzamy pływając w wodach płodowych. Jest nośnikiem emocji, ma odwieczną pamięć i słyszy co do niej mówimy – za jej pomocą możemy przekazywać intencje i komunikować się. Woda niesie ze sobą życie.

To pierwiastek odpowiedzialny za cykle w przyrodzie, w alchemii odpowiada przede wszystkim za emocje, fale wodne, przepływy. Woda na całym świecie jest ze sobą połączona, przez co możemy wpłynąć na wodę w każdym człowieku. Aby móc czynić za pośrednictwem wody należy ją przede wszystkim uszanować. Żadna kropla wody nie opuściła kuli ziemskiej – ilość wody na ziemi nie zmienia się.

Woda to “magiczna” substancja. Możemy programować wodę poprzez afirmację. Można zmienić wibracje danego pożywienia, dlatego ludzie modlą się przed jedzeniem. Mineralizowanie wody – można do wody wrzucić minerał lub kilka minerałów na raz.

Woda jako nośnik emocji

Panowanie nad emocjami, to panowanie nad wodą w nas samych – niezwykle ważna umiejętność. Działanie na wodę w sobie to działanie na emocje w sobie. Co was wzrusza? Jakiego rodzaju rzeczy na was działają? To co wypowiadamy po „jestem…” określa i programuje wodę w nas. Dlatego tak bardzo ważne jest, aby po tym słowie padały słowa pozytywne – to nas definiuje.

Na koncercie Żywiołu Wody przy dźwiękach mis i gongów będziemy harmonizować ten pierwiastek w sobie, programować wodę z miłością, radością i spokojem, afirmować zmieniając jej wibracje, uszanujemy wszelką wodę we Wszechświecie.

Termin:
Niedziela
17 lipca 2022 godz. 19:30 – 21.00

Miejsce:
Szkoła Yogi Zofii Netter

Gra i Prowadzi:
Zofia Netter

Cena 60 zł – płatne przelewem na konto :
24 1020 4900 0000 8602 3068 8335
lub w recepcji szkoły do 15.07.2022

Zapisy:
przez system rezerewacji
https://yogadlakazdego.strefaklienta.com.pl/grafik-zajec?date=2022-07-11&instructor=&type=

lub w recepcji, możesz też zadzwonić jeśli masz dodatkowe pytania 🙂 Telefon: 693448875

Zabierz ze sobą wygodne ubranie, niekrępujące ciało- medytacja odbywa się w leżeniu oraz prosimy o przyjście minimum 10 minut wcześniej aby się odpowiednio przygotować.

Przeciwwskazania do udziału w takim koncercie to:
ciąża (pierwszy trymestr), rozrusznik serca, epilepsja, początek przyjmowania leków psychotropowych oraz stan po spożyciu alkoholu.

Do zobaczenia !