Koncert regeneracja przy dźwiękach mis i gongów - Szkoła Yogi Zofii Netter

KONCERT REGENERACJA przy dźwiękach mis i gongów

3.12.2022

Koncert prowadzony wspierający uzdrowienie, regenerację, oraz wzmocnienie organizmu. Koncert dla każdego, kto odczuwa dyskomfort, bądź chciałaby usprawnić przepływ energii w ciele, a przez co przyczynić się do ogólnej poprawy zdrowia i witalności całego organizmu. Koncert może być również bardzo dobrym sposobem na relaks.

Podczas koncertu  zostaniesz przeniesiony do przestrzeni swojego ciała i doświadczysz uzdrawiającego, energetycznego procesu jego oczyszczenia. 

Ukierunkowana świadomość człowieka, połączona z energetyczną przestrzenią serca, może dzięki dźwiękom mis wyciszyć i uzdrowić chorobę w ciele, uwalniając również ich emocjonalne, energetyczne przyczyny. Jest to naturalna zdolność naszych ciał, do której każdy człowiek ma swobodny dostęp. Wystarczy odrobina praktyki, by pozwolić swojemu ciału, przypomnieć sobie o jego naturalnych zdolnościach samoregeneracji i poprzez praktykę rozwijać je. 

Możesz przyjść na koncert jeśli jesteś po prostu przemęczony i nie wysypiasz się regularnie.

Badania naukowe pokazały, że pół godziny medytacji daje nam regenerację na poziomie trzech godzin snu. Dzięki temu możemy mieć energię na cały dzień. Dźwięki mis i gongów wzmacniają ten efekt.

Dźwięki mis i gongów wyzwolą uśpione siły życiowe, znakomicie wspomagąją regenerację organizmu.

Z każdej misy płynie inny dźwięk, dając potężną energię, oczyszczając umysł z negatywnych emocji i trosk, a ciało z niepotrzebnych napięć. Dźwięki gongu mogą wywołać stan głębokiej medytacji.

Miejsce: Szkoła Yogi Zofii Netter

Gra: Zofia Netter

Kiedy: sobota 3 grudnia 2022 godz. 19:00 – 20:30

Cena 60 zł – płatne przelewem (nr konta: 24 1020 4900 0000 8602 3068 8335) lub w recepcji szkoły do 21 października.

Prosimy zabrać wygodny ubiór, medytacja odbywa się w leżeniu.

Przeciwwskazania do udziału w takim koncercie to ciąża (pierwszy trymestr), rozrusznik serca, epilepsja, początek przyjmowania leków psychotropowych oraz stan po spożyciu alkoholu.

Zapisz się przez system rezerwacji: https://yogadlakazdego.strefaklienta.com.pl/ lub w recepcji szkoły 693 448 875.

Serdecznie zapraszamy, to będzie wyjątkowy wieczór.