Koncert mis i gongów zdrowieję - Szkoła Yogi Zofii Netter

Koncert mis i gongów ZDROWIEJĘ

23.10.2021

Wszystko w materii ulega drganiom i ma swoją określoną częstotliwość, swój określony dźwięk. Komórki ciała również drgają, wibrują na określonych częstotliwościach. Wszystkie komórki powinny harmonijnie współdziałać. Jeśli będą wibrowały na nieodpowiednich częstotliwościach wówczas organizm traci swoją wewnętrzną równowagę, a to może doprowadzić do choroby.
Masaż dźwiękiem stanowi starożytną sztuką relaksacji i leczenia. Misy przybyły do Tybetu z Indii. Medycyna wschodu już wieki temu odkryła wpływ wibracji na system nerwowy. Wiedza o leczeniu dźwiękiem przetrwała.

Leczenie dźwiękiem to naturalna metoda polegająca na wytwarzaniu przez gongi, dzwonki i misy wibracji o różnych częstotliwościach, które oddziałują na umysł i ciało. Masaż taki działa relaksująco i rozluźniająco. Uwalnia nagromadzone w ciele napięcia, stres i lęk oraz polepsza jakość snu i porządkuje myśli. Wibracje łagodnie synchronizują półkule mózgu, a ciało i umysł zaczyna odczuwać lekkość i spokój. Drgania przenikają i masują ciało rozprzestrzeniając się koncentrycznymi falami.

Lęk i stres powodują większość chorób. Fala dźwiękowa, która przenika przez ciało, dogłębnie penetruje komórki i zatrzymuje gonitwę myśli. Odczuwamy siebie, swoje serce. Pojawia się radość, ciepło, życzliwość do drugiego człowieka i rozluźnienie. Fale i wibracje regulują częstotliwość wibracji komórek, regenerując ciało i umysł.

Dźwięki mis i gongów wyzwolą uśpione siły życiowe, znakomicie wspomagą regenerację organizmu.
Z każdej misy płynie inny dźwięk, dając potężną energię, oczyszczając umysł z negatywnych emocji i trosk, a ciało z niepotrzebnych napięć. Dźwięki gongu mogą wywołać stan głębokiej medytacji.

Miejsce: Szkoła Yogi Zofii Netter

Gra: Zofia Netter

Kiedy: niedziela 23 października 2022 godz. 19:30 – 21:00

Cena 60 zł – płatne przelewem (nr konta: 24 1020 4900 0000 8602 3068 8335) lub w recepcji szkoły do 21 października.

Prosimy zabrać wygodny ubiór, medytacja odbywa się w leżeniu.

Przeciwwskazania do udziału w takim koncercie to ciąża (pierwszy trymestr), rozrusznik serca, epilepsja, początek przyjmowania leków psychotropowych oraz stan po spożyciu alkoholu.

Zapisz się przez system rezerwacji: https://yogadlakazdego.strefaklienta.com.pl/ lub w recepcji szkoły 693 448 875.

Serdecznie zapraszamy, to będzie wyjątkowy wieczór.