Koncert kryształowy – przestrzeń kreacji 18 lutego 2023 - Szkoła Yogi Zofii Netter

KONCERT KRYSZTAŁOWY – PRZESTRZEŃ KREACJI 18 lutego 2023

18.02.2023

Przestrzeń kreacji to przestrzeń definiowana przez miłość.

Kryształ górski to pełen mocy kamień kreacji, nazywany jest królem klejnotów. Oczyszcza to co nas blokuje i nam już nie służy. Silnie związany z czakrą korony – czakrą kryształową – uwalnia naturalny przepływ energii wszechświata. Nasze myśli stają się klarowne, przejrzyste. Łatwiej jest podejmować ważne, życiowe decyzje.

Będąc w stanie balansu, harmonii i w kontakcie ze swoim sercem, jesteśmy w stanie manifestować to czego pragniemy w naszym życiu.

Pomaga w realizacji postawionych celów, zawsze będzie wspierać nas swoją wewnętrzną energią.

Kryształ górski stabilizuje emocje, zapewnia jasność umysłu, pomaga realizować plany i wybierać łatwiejszą drogę do ich finalizacji.

Oprócz mis kryształowych zagra dla Was magiczny instrument – HARFA KRYSZTAŁOWA. Dźwięki tego instrumentu działają terapeutycznie, harmonizują, oczyszczają i dostrajają do pierwotnych wibracji.

Ideą, która towarzyszyła powstawaniu instrumentu było, aby ludzie mieli możliwość doświadczania poprzez muzykę, wibracji ze świata kryształów. Tonacje instrumentu można opisać jako wolność i lekkość. Kryształy w świecie fizycznym reprezentują idealną harmonię, ponieważ ich struktura dzięki procesowi krystalizacji ułożyła się w najwyższy możliwy porządek.

Przyjmowanie wibracji kryształów działa kojąco kontaktuje naszą świadomość z zupełnie innym poziomem odbierania rzeczywistości. Harmonię możemy dostrzec także przez ich cechy tj. wytrzymałość, wydajność, a także piękno (ponieważ piękno to równowaga).

Kontakt z dźwiękami kryształów to okazja, by powrócić do naszej własnej harmonii- do wyższego jestestwa. 

Być może instrument ten przypomni Ci o czymś bardzo ważnym…

Miejsce: Szkoła Yogi Zofii Netter

Gra: Zofia Netter

Kiedy: sobota 18 lutego 2023 godz. 18.30 – 20:00

Cena 80 zł – płatne przelewem (nr konta: 24 1020 4900 0000 8602 3068 8335) lub w recepcji szkoły do 26 stycznia.

Prosimy zabrać wygodny ubiór, medytacja odbywa się w leżeniu.

Przeciwwskazania do udziału w takim koncercie to ciąża (pierwszy trymestr), rozrusznik serca, epilepsja, początek przyjmowania leków psychotropowych oraz stan po spożyciu alkoholu.

Zapisz się przez system rezerwacji: https://yogadlakazdego.strefaklienta.com.pl/ lub w recepcji szkoły 693 448 875.

Serdecznie zapraszamy, to będzie wyjątkowy wieczór.