Masaż relaksacyjny/ leczniczy 9.01.2021 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Masaż relaksacyjny/ leczniczy 9.01.2021

Wydarzenia
9 stycznia 2021

Zaopiekuj się swoim ciałem 🙂Zrób coś dobrego dla siebie w najbliższą sobotę. Proponujemy uwalniający od napięć masaż całego ciała. Zapraszamy do gabinetu naszej szkoły.

Oddasz się w ręce Damiana, technika masażysty, który pasjonuje się pracą z ciałem, oprócz masażu zgłębia, także ludzką biomechanikę poprzez wieloletnie treningi karate, praktykę jogi i medytację. Interesuję się Tradycyjną Medycyną Chińską. A do tego jest otwartym, pogodnym i uśmiechniętym człowiekiem.
Damian zaopiekuje się Twoim ciałem 🙂

Masaż leczniczy
Masaż leczniczy pobudza przemianę materii i krążenie. Już na samą myśl robi się nam przyjemnie. Ugniatanie, głaskanie, rozciąganie sprawia nam przyjemny ból i przynosi odprężenie. Jest wiele technik masaży. Masaż klasyczny, punktowy, drenażowy, podwodny dają ukojenie różnym częściom ciała. Dobrze wykonany masaż nie tylko przynosi przyjemność, ale również pozwala pozbyć się bólów kręgosłupa, karku, mięśni, a nawet pomaga zwalczyć cellulit.

Masaż relaksacyjny
Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii.
W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.
Serdecznie polecamy!

Zapraszamy do zapisów onlineSerdecznie polecamy! Koszt godzinnego masażu to 160 zł.Zapisy na godziny:
9.00-10.00
10:15-11.15
11:30-12:30
13:00-14.00
14:15-15:15
Zapraszamy do zapisów na https://yogadlakazdego.pl/zapisz-sie/
lub pod numerem telefonu:
+48 693 448 875