Mantry 27.01.2019 - Szkoła Yogi Zofii Netter

Mantry 27.01.2019

Koncerty
19.01.2019

„Man” oznacza umysł, myślenie, zaś przyrostek „tra” – wznosić, uwalniać, ochraniać. Mantra jest więc wibracją wznoszącą nasz umysł ponad materialny wymiar. Oczyszcza, harmonizuje, chroni i w bardzo subtelny, szczególny sposób wspiera nasz rozwój duchowy. Jej moc tkwi w ogromnej mocy wibracji jej dźwięku. Powtarzając mantry, na głos lub mentalnie, doświadczamy tego, że nasze serce i umysł stopniowo się otwierają i oczyszczają, dzięki czemu z każdym dniem coraz bardziej wzrasta w nas świadomość naszej prawdziwej tożsamości. Słuchanie i śpiewanie mantr oraz innych pieśni duchowych, może prowadzić od spokoju umysłu, poprzez radość i miłość – aż do samorealizacji.

27.01.2019 r. (niedziela) o godz. 18:00 spotkamy się, aby we wspólnym kręgu, z towarzyszeniem muzyki „na żywo”, którą możemy współtworzyć, śpiewając mantry z różnych tradycji, wyrazić nasze noworoczne intencje, nasze życzenia i pragnienia. Niech ten kolejny rok będzie dla nas wszystkich jak najlepszy pod każdym względem. Niech nam wszystko pięknie płynie, niech przychodzi do nas to, czego potrzebujemy i niech nam się cudnie żyje każdego dnia tego roku – ze sobą i z innymi – w Miłości, Radości i Pokoju…

Miejsce:
Szkoła Yogi Zofii Netter
Gdańsk, ul. Zgody II/ 1
https://yogadlakazdego.pl/

Szczegóły / zapisy / kontakt:
Mamta (Majka)
tel.: 501 535 125
e-mail: mamta.om@wp.pl
FB: Majka Zell (Mamta)

Koszt: 35 zł

UWAGA!!!
ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ smsem, mailem lub w prywatnej wiadomości na FB.
O udziale decyduje wpłata zaliczki w wysokości 15 zł (lub całości kwoty), która zostanie zwrócona, gdyby spotkanie miało się nie odbyć. Spotkanie odbędzie się, gdy min.10 osób zgłosi swój udział i dokona wpłaty. Nr konta otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia.
(To zmiany wynikające z doświadczenia Mai. Prosi więc o Waszą wyrozumiałość:))

Prośba:
Przynieś wodę do picia (niegazowaną) i wygodne ubranie.

Zawiadom proszę o spotkaniu tych, którzy mogliby być taką praktyką zainteresowani.

Do zobaczenia! 🙂
NAMASTE ♥