<strong>kurs – joga powięziowa</strong> - Szkoła Yogi Zofii Netter

KURS – JOGA POWIĘZIOWA

Kursy stacjonarne
20.02.2023- 23.03.2023 ( 10 lekcji 80 minutowych)

„To, co wzmacnia, osłabia, ogranicza lub zwiększa zdolność ciała do działania również wzmacnia, osłabia, ogranicza lub zwiększa zdolność umysłu do działania. I to, co wzmacnia, osłabia, ogranicza lub zwiększa zdolność umysłu do działania również wzmacnia, osłabia, ogranicza lub zwiększa zdolność ciała do działania.”
Spinoza, Etyka

Uważam, że esencją w pracy z ciałem, by prowadziła ona do poszerzenia swojej świadomości, jest odpowiednie zaangażowanie powięzi. Praca z powięzią albo powięzią. Podczas kursu jogi powięziowej skoncentruję się właśnie na tej tkance. Powięź jest tkanką łączną i ciałem emocjonalnym człowieka. Łączy ona całego człowieka integrując jego ciało i umysł, a to pozwala na odkrycie dostępu do niewidocznych w danym momencie możliwości czy nie dostrzeganego aktualnie potencjału. Obecność na kursie jogi powięziowej będzie możliwością by z moim przewodnictwem uświadomić sobie siebie bardziej lub po prostu poszerzyć swoją świadomość siebie. Będzie to okazja by poznać się bliżej z powięzią i popraktykować wykorzystując aktualne możliwości swojego ciała i umysłu. Umiejętność korzystania z pełni dostępnych możliwości ciała i umysłu, tak by żyć życie w harmonii wewnętrznej i zewnętrznej, podlega treningowi czy praktyce. Moją intencją jest by kurs ten był praktyką jogi prowadzącą do intensywniejszego doświadczenia i odkrycia siebie oraz nawiązania bliższego połączenia ze sobą.

Każde spotkanie będzie zaadresowane tematycznie i poprowadzone w taki sposób by umożliwić Ci nawiązanie wewnętrznego połączenia między ciałem i umysłem.. czy umysłem i ciałem. Kiedy ciało i umysł są w kontakcie to Ty jesteś ze sobą w kontakcie. Kiedy Ty jesteś ze sobą w kontakcie to jesteś zdoln_ do nawiązana właściwego dla Ciebie kontaktu z otaczającym Cię światem.

spotkanie: POZNAJ(my) SIĘ
spotkanie: ODDECH
spotkanie: UGRUNTOWANIE
spotkanie: WEWNĘTRZNY TRZON
spotkanie: PRZÓD CIAŁA
spotkanie: TYŁ CIAŁA
spotkanie: BOKI CIAŁA
spotkanie: ROTACJA
spotkanie: INTEGRACJA
spotkanie: ZAKOŃCZENIE

Człowiek ma ciało i jest ciałem. Ciało i umysł, a tak naprawdę relacja między nimi jest tym, co ma znaczenie dla jakości życia każdego człowieka. Świadomością jest zauważenie tej różnicy.

Doświadczenie stoi u podłoża świadomości, bo świadomość jest możliwa do rozpoznania tylko i wyłącznie po doświadczeniu. Jestem i zapraszam Cię do doświadczenia siebie i być może do nawiązania głębszego kontaktu ze sobą w moim towarzystwie! „

Prowadzi Wiktoria Olejnik
Wiktora o sobie:
Łączę ciało i umysł wykorzystując trening fizyczny i mentalny. Inspiruję do zmiany swojego życia pokazując inną perspektywę i uczę jak zadbać o swój dobrostan, który płynie z kontaktu i relacji jaką ma się ze sobą. Połączenie między ciałem i umysłem jest tym kontaktem wewnątrz każdego człowieka, którego jakość warunkuje życie szczęśliwego i spełnionego życia w zgodzie ze sobą. Wspieram w naprawianiu i harmonizowaniu utraconego dobrostanu oraz towarzyszę w uelastycznianiu ciała i umysłu.
Aktualnie zawodowo zajmuję się pracą z ciałem i umysłem w oparciu o całe moje doświadczenie zawodowe i życiowe. Całość mojego spojrzenia na człowieka obejmuje ruch i bezruch, ciało i umysł, aktywność i odpoczynek. Uczę i inspiruję, wspieram w budowaniu, naprawianiu, harmonizowaniu, uelastycznianiu i wzmacnianiu relacji między ciałem i umysłem. Pokazuję inną perspektywę. Jestem zmianą i tym samym do niej zachęcam.

Koszt: 320 zł

Zgłoszenia: do 17.02.2023 na e-mail: yogadlakazdego.recepcja@gmail.com
(proszę podać imię i nazwisko, numer kontaktowy)
lub telefonicznie 693448875

Zadatek: 100 zł do dnia 17.02.2023
na konto: 24 1020 4900 0000 8602 3068 8335
z dopiskiem: kurs jogi powięziowej.

Pozostała część kwoty płatna najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu.

Termin kursu: 20.02.2023- 23.03.2023 ( 10 lekcji 80 minutowych)

Kiedy: poniedziałki i czwartki 19:00- 20:20

Jeśli zdarzy Ci się z ważnych powodów opuścić zajęcia, to jeden z nich możesz odrobić na innych zajęciach (w terminie trwania kursu)- skonsultuj to z recepcją szkoły, rezerwując wcześniej miejsce na sali.

Jeśli chcesz porozmawiać o kursie, zadzwoń: recepcja 693 448 875.

Minimalna ilość uczestników na kursie to 10 osób.

Zastrzegamy sobie możliwość przesunięcia terminu w przypadku nie zebrania się grupy.

Do zobaczenia na macie!