Kurs – joga powięziowa od 9.05 - Szkoła Yogi Zofii Netter

KURS – JOGA POWIĘZIOWA od 9.05

04.04.2023

KURS JOGI POWIĘZIOWEJ

„To, co wzmacnia, osłabia, ogranicza lub zwiększa zdolność ciała do działania również wzmacnia, osłabia, ogranicza lub zwiększa zdolność umysłu do działania. I to, co wzmacnia, osłabia, ogranicza lub zwiększa zdolność umysłu do działania również wzmacnia, osłabia, ogranicza lub zwiększa zdolność ciała do działania.”
Spinoza, Etyka

Uważam, że esencją w pracy z ciałem, by prowadziła ona do poszerzenia swojej świadomości, jest odpowiednie zaangażowanie powięzi.
Podczas kursu jogi powięziowej skoncentruję się właśnie na tej tkance. Powięź jest tkanką łączną i ciałem emocjonalnym człowieka. Łączy ona całego człowieka integrując jego ciało i umysł, a to pozwala na odkrycie dostępu do niewidocznych w danym momencie możliwości czy nie dostrzeganego aktualnie potencjału. Obecność na kursie jogi powięziowej będzie możliwością by z moim przewodnictwem uświadomić sobie siebie bardziej lub po prostu poszerzyć swoją świadomość siebie. Będzie to okazja by poznać się bliżej z powięzią i popraktykować wykorzystując aktualne możliwości swojego ciała i umysłu. Umiejętność korzystania z pełni dostępnych możliwości ciała i umysłu, tak by żyć życie w harmonii wewnętrznej i zewnętrznej, podlega treningowi czy praktyce. Moją intencją jest by kurs ten był praktyką jogi prowadzącą do intensywniejszego doświadczenia i odkrycia siebie oraz nawiązania bliższego połączenia ze sobą.

Każde spotkanie będzie zaadresowane tematycznie i poprowadzone w taki sposób by umożliwić Ci nawiązanie wewnętrznego połączenia między ciałem i umysłem.. czy umysłem i ciałem. Kiedy ciało i umysł są w kontakcie to Ty jesteś ze sobą w kontakcie. Kiedy Ty jesteś ze sobą w kontakcie to jesteś zdoln_ do nawiązana właściwego dla Ciebie kontaktu z otaczającym Cię światem.

1 spotkanie: POZNAJ(my) SIĘ
2 spotkanie: ODDECH
3 spotkanie: UGRUNTOWANIE
4 spotkanie: WEWNĘTRZNY TRZON
5 spotkanie: PRZÓD CIAŁA
6 spotkanie: BOKI CIAŁA
7 spotkanie: TYŁ CIAŁA
8 spotkanie: ROTACJA
9 spotkanie: INTEGRACJA
10 spotkanie: ZAKOŃCZENIE

Człowiek ma ciało i jest ciałem. Ciało i umysł, a tak naprawdę relacja między nimi jest tym, co ma znaczenie dla jakości życia każdego człowieka. Świadomością jest zauważenie tej różnicy.
Doświadczenie stoi u podłoża świadomości, bo świadomość jest możliwa do rozpoznania tylko i wyłącznie po doświadczeniu. Jestem i zapraszam Cię do doświadczenia siebie i być może do nawiązania głębszego kontaktu ze sobą w moim towarzystwie! „

Prowadzi Wiktoria Olejnik
Wiktora o sobie:
Łączę ciało i umysł wykorzystując trening fizyczny i mentalny. Inspiruję do zmiany swojego życia pokazując inną perspektywę i uczę jak zadbać o swój dobrostan, który płynie z kontaktu i relacji jaką ma się ze sobą. Połączenie między ciałem i umysłem jest tym kontaktem wewnątrz każdego człowieka, którego jakość warunkuje życie szczęśliwego i spełnionego życia w zgodzie ze sobą. Wspieram w naprawianiu i harmonizowaniu utraconego dobrostanu oraz towarzyszę w uelastycznianiu ciała i umysłu.
Aktualnie zawodowo zajmuję się pracą z ciałem i umysłem w oparciu o całe moje doświadczenie zawodowe i życiowe. Całość mojego spojrzenia na człowieka obejmuje ruch i bezruch, ciało i umysł, aktywność i odpoczynek. Uczę i inspiruję, wspieram w budowaniu, naprawianiu, harmonizowaniu, uelastycznianiu i wzmacnianiu relacji między ciałem i umysłem. Pokazuję inną perspektywę. Jestem zmianą i tym samym do niej zachęcam.
Koszt: 320 zł

Zgłoszenia: do 5.05.2023 na
e-mail: yogadlakazdego.recepcja@gmail.com
(proszę podać imię i nazwisko, numer kontaktowy)
lub telefonicznie 693448875

Zadatek: 100 zł do dnia 05.05.2023
na konto: 24 1020 4900 0000 8602 3068 8335
z dopiskiem: kurs jogi powięziowej.

Pozostała część kwoty płatna najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu.

Termin kursu: 09.05.2023- 13.06.2023 (oprócz 9.06)
10 lekcji 80 minutowych
Kiedy: wtorki i piątki o godzinie 8:30 – 9:50

Pozostała część kwoty płatna najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu.

Jeśli zdarzy Ci się z ważnych powodów opuścić zajęcia, to jeden z nich możesz odrobić na innych zajęciach (w terminie trwania kursu)- skonsultuj to z recepcją szkoły, rezerwując wcześniej miejsce na sali.
Jeśli chcesz porozmawiać o kursie, zadzwoń: recepcja 693 448 875.

Minimalna ilość uczestników na kursie to 10 osób.
Zastrzegamy sobie możliwość przesunięcia terminu w przypadku nie zebrania się grupy.

Do zobaczenia na macie!