Sala zachodnia - Szkoła Yogi Zofii Netter

Sala zachodnia Wstecz

Majówka to czas, który warto spędzić z dala od codziennych obowiązków i otoczenia aktywnie odpoczywając.

Zapraszamy Was, początkujących i tych bardziej zaawansowanych w jodze, do Ogrodu dobrych Myśli w Plajnach. Zapewniamy fantastyczne warunki i cudowną atmosferę.

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnikom zapewnimy czas i przestrzeń na spotkanie się ze sobą i zajrzenie w głąb siebie. Co tak cenne jest w obecnym pełnym wyzwań i bodźców świecie. A Ogród Dobrych Myśli temu sprzyja. Na jodze będziemy oddychać, relaksować się, ale także pogłębiać, otwierać i odkrywać nasze ciało i jego możliwości, uspokajać rozedrgany umysł. Podczas czterech dni planujemy 6 sesji jogi metodą Iyengara oraz trzy osobne sesje pranajamy (nauki oddechu). A także dwie wieczorne medytacje przy dźwiękach mis i dzwonków koshi oraz gongu. Poza zajęciami zachęcamy do spacerów w okolicy lub zwiedzania jej na rowerze. Nad najbliższe jezioro pedałuje się godzinę 🙂

Jogę poprowadzi Zofia Netter – dyplomowana nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka pracy z ludźmi, traktująca każdego uczestnika indywidualnie, wrażliwa na potrzeby swoich uczniów. Sesje będą tak prowadzone, że odnajdą się na nich uczestnicy na każdym poziomie zaawansowania. Zarówno podczas asan (pozycji jogi) oraz w czasie pranajamy (oddechu). A na medytacji z dźwiękiem będzie można doświadczyć głębokiego relaksu i odpoczynku.

Miejsce: Plajny Ogród Dobrych Myśli – przytulne siedlisko na Warmii, klimatyczne i piękne miejsce o każdej porze roku. Oddalone godzinę drogi samochodem od Gdańska.
Plajny 10, 14-407 Godkowo