Warsztatspokojna głowa- zdrowe ciało9.12.2018 - Szkoła Yogi Zofii Netter

WARSZTATSPOKOJNA GŁOWA- ZDROWE CIAŁO9.12.2018

Wydarzenia
12.11.2018

Chcesz odetchnąć przed Świętami i wejść w Nowy Rok ze spokojem i uwagą?  Potrzebujesz czasu dla siebie?  Chcesz odetchnąć? To spotkanie jest dla Ciebie. Podczas warsztatu poznasz techniki radzenia sobie ze stresem oparte na MBSR (metodzie redukcji stresu opartej na uważności). Dzięki technikom, które przećwiczymy możesz osiągnąć spokój, pozbyć się napięć, poznasz swoje ciało i nauczysz się rozpoznawać swoje myśli.  Możesz pomóc sobie w takich dolegliwościach jak napięciowe bóle głowy i pleców, refluks, zespół jelita drażliwego, chroniczne zmęczenie, bezsenność. Badania wskazują na fakt, że codzienne praktykowanie uważności korzystnie wpływa na odporność organizmu, samopoczucie oraz stan ciała.

Program warsztatu:

1. Wprowadzenie: czym jest mindfulness oraz świadomość ciała?
2. Jaki wpływ na nasze ciało ma praktykowanie uważności i co mówią o tym badania naukowe? Jakie choroby może wywołać stres i czy możemy sami sobie w nich pomóc?
3. Jak wykorzystuję techniki uważności w leczeniu pacjentów i jak możemy sami wprowadzić je do codzienności?
4. Praktyka: medytacje oparte na oddechu, nauka rozpoznawania myśli, ćwiczenia świadomości ciała, pozycje rozluźniające ciało, automasaż powięzi.
5. Końcowa relaksacja.

Na koniec zajęć przewidywany jest czas na pytania i odpowiedzi oraz losowanie rabatów na konsultacje i wizyty fizjoterapeutyczne. W prezencie otrzymasz piłeczkę pomocną przy automasażu rozluźniającym powięź. Prowadząca: Dorota Irzycka – mgr fizjoterapii, terapeuta manualny, studentka studium nauczycielskiego Polskiego Instytutu Mindfulness; pracuje z pacjentami doświadczającymi stresu łącząc fizjoterapię z technikami uważności i świadomości ciała.

Termin: 9.12.2018 niedziela
Czas trwania zajęć: 3h (12-15)
Inwestycja: 80zł

Prosimy zabrać ze sobą wygodny strój.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy.
Szkoła Yogi Zofii Netter: 502211907, yogadlakazdego@gmail.com lub bezpośrednio z prowadzącą: tel. 692 938 799, irzycka.dorota@gmail.com
Miejsce na warsztacie gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 30zł płatna do 7.12.2018 bezpośrednio w recepcji szkoły lun na konto:  24 1020 4900 0000 8602 3068 8335 z dopiskiem: „spokojna głowa”
Możliwa również wpłata przed zajęciami, proszę o sms z pytaniem czy zostały wolne miejsca.