27-29.10.2017 rani spets edgren – głęboka wewnętrzna cisza - Szkoła Yogi Zofii Netter

27-29.10.2017 Rani Spets Edgren – Głęboka wewnętrzna cisza

Wydarzenia
22.08.2017

Głęboka wewnętrzna cisza, wibrująca, dynamiczna energia życia!

Zapraszamy na weekendowy trening na którym będziemy się skupiać na naszej ludzkiej naturze przekraczając uwarunkowania umysłu.

Kiedy umysł jest wyciszony i spokojny od razu pojawia się relaksacja. Gdy umysł jest choć odrobinę wyciszony i spokojny, zaczyna się transformacja.
Podczas tych dni będziemy razem podejmować kroki w kierunku GŁĘBOKIEGO CICHEGO POKOJU, który znajduje się najgłębiej w każdym z nas. Odnajdziemy dynamiczną żywotność, którą jak każdy mamy w swojej naturze.

Warsztat wypełnią sesje oddechowe, medytacje i inne praktyki. 

Gdy dojdziemy do SPOKOJU i naszej DYNAMICZNEJ ŻYWOTNOŚCI nasza zdolność do zdrowego życia oraz znajdywania kreatywnych i mądrych rozwiązań w każdej życiowej sytuacji, znacznie wzrasta.
SPOKÓJ i ŻYWOTNOŚĆ są dla nas naturalne, a pozostawanie w kontakcie z tymi jakościami pomaga nam rozwiązywać blokady, niedogodności oraz redukować stres.

Warsztat poprowadzi RANI SPETS EDGREN, szwedzka trenerka pracy z oddechem, trenerka rozwoju osobistego, doradca duchowy, Coach.
W 1988 r ukończyła pierwszą szwedzką szkołę pracy z oddechem Wäxthuset Väddö AB Breath Training. Uczyła się w Centrum Osho Rajneeshdam w Poona w Indiach oraz Humaniversity w Holandii; zarejestrowana w Stowarzyszenia Rebirtherów Szwedzkich. Od 1986 roku pracuje metodą rebirthingu / oddechu połączonego, od roku 1990 prowadzi szkolenia dla nauczycieli/trenerów pracy z oddechem oraz warsztaty otwarte m. in. w Szwecji, Polsce, Estonii, Anglii.
Od ponad 40 lat jest wegetarianką. Biega maratony. Lubi podróżować i sama żyje tak jak tego uczy. Natchnienie czerpie z pracy Osho, Rajneesh, Eckarta Tolle, Byron Katie, Stephena R.Covey. 
Każde spotkanie z Rani to wspólne odkrywanie swoich najlepszych stron i powracanie do własnej wewnętrznej MĄDROŚCI, RADOŚCI I WITALNOŚCI
Rani Pracuje z głęboką wewnętrzną wolnością i głęboką wewnętrzną ciszą, nieustannie podnosi swój poziom świadomości 
i pełnej obecności.
Wolność osobista, życie kreatywne i satysfakcjonujące, w harmonii i w szacunku do siebie i innych są priorytetami Rani.
Więcej informacji o pracy Rani znajdziesz na www.pranavision.pl

Termin: 27-29 października

piątek 18.00-21.00
sobota 10.00-19.00
niedziela 10.00-16.00

Można wziąć udział w wybranym dniu lub w całym warsztacie
Inwestycja:
sam piątek 80zł.
sama sobota 170zł.
sama niedziela 120zł.
cały warsztat 300zł

W dniach 26-27 października możliwe są także sesje oddechowe indywidualne oraz sesje czytania aury.

Zapisy i informacje:
nsaladiak@gmail.com, 
Jeśli chcesz uzyskać informacje o tym jak będziemy pracować podczas warsztatu, to możesz skontaktować się bezpośrednio z Rani: ranispets@hotmail.com

ZAPRASZAMY