17-19 listopada: warsztat rozwojowy „kobiecy biegun” - Szkoła Yogi Zofii Netter

17-19 listopada: Warsztat rozwojowy „Kobiecy Biegun”

Wydarzenia
25.10.2017

Chciałabyś zrealizować swoje plany, ale nie wiesz, jak to zrobić? Zastanawiasz się od czego zacząć? Pasjonuje Cię rozwój osobisty? Szukasz motywacji i wsparcia w realizacji swoich pomysłów? 

Zapraszamy Ciebie na warsztat „KOBIECY BIEGUN”, który prowadzony jest w oparciu o metodę osiągania celów, autorstwa Marka Kamińskiego. W jego czasie przejdziesz przez 10 kroków, począwszy od określenie Twojego celu, przez przygotowanie planu działania, aż po jego realizację. Popracujesz indywidualnie oraz w kameralnych grupach, doświadczysz m.in. burz mózgów i wizualizacji, a także stworzysz Mapę Marzeń. Określisz swoje zasoby oraz ułożysz plan realizacji swojego celu/marzenia. Poznasz też narzędzia, które możesz wykorzystać do dalszej samodzielnej pracy. 

Warsztat będzie również przestrzenią do wymiany pomysłów z innymi Kobietami, refleksji oraz doświadczenia nowej energii. 

Kilka słów o samej metodzie: opracowana przez polskiego polarnika i podróżnika Marka Kamińskiego METODA BIEGUN, opiera się na 10-ciu krokach, pomagających w określeniu swojego krótko- lub długoterminowego celu, przygotowaniu się do jego realizacji (zgromadzeniu potrzebnej wiedzy, określeniu swoich zasobów, potencjalnych zagrożeń etc.) i jego osiągnięciu.
Poszczególne kroki, tj.
1. Odkryj swój biegun
2. Mapa drogi
3. Najlepszą praktyką jest dobra teoria
4. Wyjście poza schemat
5. Wizualizacja jako metoda przygotowań
6. Start
7. Droga jest ważniejsza niż cel
8. Dwa bieguny
9. Nie osiedlaj się na biegunie
10. Poznaj samego siebie
stanowią integralne elementy w procesie realizacji założeń. 
Jak samą metodę wykorzystać w kontekście rozwoju osobistego? Przemierzając metaforyczną ścieżkę możemy odkryć to, co dla nas naprawdę jest ważne, dokopać się do drzemiących w nas zasobów, zweryfikować plany, dojść do celu i ujrzeć siebie w procesie zmiany.

Warsztat poprowadzi Agata Pryśko– certyfikowana trenerka Metody Biegun oraz trenerka komunikacji empatycznej. Ukończyła Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii Dojrzewalni Róż. Zawodowo jest związana z Żyrafią Osadą – Empatyczną Szkołą Domową oraz z Fundacją Marka Kamińskiego.

Zapraszamy Ciebie w podróż na Twój biegun, a nawet dalej… 

Przydatne szczegóły:

– warsztat odbędzie się 17-19 listopada, na ul. Zgody II 1, w Szkole Yogi Zofii Netter (sala na górze, zapraszamy z obuwiem na zmianę),

– spędzimy razem ok. 15 godzin – w piątek od 18.00 do 21.00, w sobotę i niedzielę od 10.00 do 16.00, 

– całkowity koszt udziału wynosi 100,00 zł od osoby – w ramach tej kwoty zapewniamy potrzebne materiały, kawę, herbatę, wodę, drobne przekąski (owoce) oraz jedną konsultację – via Skype lub e-mail, do wykorzystania w ciągu dwóch miesięcy po warsztacie,

– proszimy o jednorazową wpłatę całej kwoty na konto nr: 24 1140 2004 0000 3702 7707 6984, Agata Pryśko, 

– warsztat będzie superwizją Agaty– w sobotę będzie towarzyszyła nam superwizorka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, która będzie obserwowała jej pracę i udzieli informacji zwrotnej.

Zgłoszenie wzięcia udziału wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty prześlij na adres: agata.prysko@gmail.com. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktowania się ze mną, również poprzez podany adres. W przypadku nie zebrania się grupy warsztat zostanie odwołany – osoby, które zgłosiły swój udział otrzymają zwrot całej wpłaconej kwoty.

Do zobaczenia!