15.04.2018 mantry - Szkoła Yogi Zofii Netter

15.04.2018 MANTRY

Wydarzenia
11.04.2018

„Man” oznacza umysł, myślenie, zaś przyrostek „tra” – wznosić, uwalniać, ochraniać. Mantra jest więc wibracją wyciszającą nasz umysł, wznoszącą go ponad materialny wymiar. 
Moc mantry tkwi w mocy wibracji jej dźwięku. Słuchając go i powtarzając, na głos lub mentalnie, doświadczamy tego, że nasze serce i umysł stopniowo się otwierają i oczyszczają, dzięki czemu z każdym dniem coraz bardziej wzrasta w nas świadomość naszej prawdziwej tożsamości.
Słuchanie i śpiewanie mantr oraz innych tradycyjnych pieśni duchowych, prowadzi od spokoju umysłu, poprzez radość i miłość – do samorealizacji.

15.04.2018 r. (niedziela) o godz. 18:00 spotkamy się, aby we wspólnym kręgu, z pomocą mantr, jako wspaniałych narzędzi, oczyszczać z różnych „chawastów” ogród naszego Jestestwa i przygotować w nim podłoże dla wszelkiej obfitości.

Z towarzyszeniem muzyki „na żywo”, którą możemy współtworzyć, śpiewać będziemy mantry i pieśni duchowe z różnych tradycji, wykorzystując ich moc do usuwania wszelkich negatywności i tego wszystkiego, co nam nie służy, co stanowi przeszkodę dla pełnego rozkwitu naszego prawdziwego JA.
Niech ogród naszego życia kwitnie jak najpiękniej… Niech wzrastają w nim i mienią się żywymi, jasnymi barwami naszego wewnętrznego światła Spokój, Radość i bezwarunkowa Miłość. Pozwólmy Najwyższej Świadomości być opiekunem tego cudnego ogrodu…

Miejsce:
Szkoła Yogi Zofii Netter
Gdańsk – Przymorze
ul. Zgody II/1
https://yogadlakazdego.pl/dojazd/

Szczegóły / zapisy / kontakt:
Majka (Mamta)
FB: Majka Zell
tel.: 501 535 125
e-mail: mamta.om@wp.pl 

Koszt: 30 zł

UWAGA!!!
Bardzo proszę o wcześniejsze ZGLOSZENIE udziału sms-em, mailem, lub w prywatnej wiadomości na FB.
Spotkanie odbędzie się, jeśli min. 10 osób potwerdzi swój udział.

PROŚBA…
Zawiadomcie proszę o tym wydarzeniu osoby, które mogłyby być nim zainteresowane, udostępnijcie je, zaproście znajomych… 
Może i oni będą chcieli z nami pośpiewać i popracować trochę w swoim Ogrodzie Życia… 😉

I weźcie ze sobą wodę do picia! 🙂

NAMASTE 🙂