Polianna prochorenko - Szkoła Yogi Zofii Netter
Nauczyciele

Polianna Prochorenko


Jestem wielką pasjonatką połączenia ciała, umysłu i duszy.  Wierzę, że z każdym doświadczeniem płynie do Nas ogromna mądrość. Moja otwartość i chęć nauki pozwoliła mi na doświadczanie i poznanie wielu różnych technik pracy z ciałem, emocjami i umysłem, które przemycam podczas swoich zajęć jogi. 

Zajęcia, które prowadzę są skoncentrowane na połączeniu się ze swoim ciałem, z pełną uważnością na jego obecne możliwości i ograniczenia. Podczas zajęć doświadczysz miękkości swojego ruchu a także siły jaka drzemie w Twoim ciele. Każde spotkanie prowadzone jest w atmosferze otwartości oraz akceptacji. 

Kurs Jogi ukończyłam w Consciouss Yoga Academy na pięknej, greckiej wyspie Karpathos. Mam za sobą również kurs MBSR Mindfulness oraz kurs Tantry i Ajurwedy, które pozwoliły mi na pogłębienie mojej praktyki oraz wzbogaciły mnie o dodatkowe narzędzia przybliżające Nas do osiągnięcia szeroko pojętego dobrostanu. Poza zajęciami jogi organizuję warsztaty rozwojowe, kręgi kobiet oraz przeprowadzam konsultacje ajurwedyjskie. 

Zapraszam na mojego instagrama: www.instagram.com/_swojadroga 

Do zobaczenia na macie!