Ewa tokarska - Szkoła Yogi Zofii Netter
Nauczyciele

Ewa Tokarska

Yogę odkryłam po 10 latach tańców latynowskich i od razu mnie rozkochała, gdyż to nie tylko praca z ciałem, ale również z umysłem i duchem. Jako doświadczony dyrektor, menadżer i psycholog biznesu joga pozwala mi także nabierać dystansu i innego spojrzenia na wyzwania zawodowe, rozwój własny i drugiego człowieka.

Prywatnie wychowuję 3 nastolatków, którzy uczą mnie dyscypliny, cierpliwości i empatii.

Jestem certyfikowanym instruktorem jogi „Yoga Alliance RYT 200”, ze specjalizacją w nauczaniu Vinyasa Jogi. Praktykuje joge od wielu lat i mam za sobą liczne kursy. Na swoich zajęciach podkreślam związek między oddechem a ruchem, zachęcam do płynnego przechodzenia przez sekwencje z intencją i skupieniem. Często włączam aspekty uważności i medytacji do swojej praktyki, aby promować wewnętrzny spokój i dobre samopoczucie. Mój styl nauczania jest wspierający i włączający, z modyfikacjami oferowanymi dla wszystkich poziomów doświadczenia.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym praktykującym, czy też dopiero zaczynasz praktykować jogę, staram się o przyjazną przestrzeń do odkrywania swojej praktyki i łączenia się z umysłem, ciałem i duchem.

Ewa powadzi Jogę Vinyasa