19 - 22 marca
Ciemno 46, Kaszuby
max. 18 osób
dla każdego
Zapraszamy Cię na 4 dni zanurzenia w ciszy, ciele i dźwięku – w rytmie natury, z daleka od codziennego tempa i presji. To przestrzeń, w której troska o jakość doświadczenia łączy się z głęboką uważnością.
Ten wyjazd jest dla Ciebie jeśli:
Nie musisz mieć doświadczenia w jodze i medytacji :)
– wszystkie praktyki są dostosowane do poziomu uczestników.
Kaszuby, W kameralnym otoczeniu natury w Żurawim Młynie
Miejscowość Ciemno (gmina Tuchomie), malowniczo położone miejsce nad jeziorem i rzeką, w otoczeniu lasów i kaszubskiej przyrody, z duszą i historią starego młyna.
zakwaterowanie w pokojach 1-4 osobowych – komfort blisko natury i kameralna atmosfera
Pełne wyżywienie wegetariańskie – odżywcze, przygotowywane z lokalnych sezonowych produktów.
Zofia Netter
Dyplomowana nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem, pasjonatka pracy z ludźmi, traktująca każdego uczestnika indywidualnie, wrażliwa na potrzeby swoich uczniów. Sesje będą tak prowadzone, że odnajdą się na nich uczestnicy na każdym poziomie zaawansowania. Zarówno podczas asan (pozycji jogi) oraz w czasie pranajamy (oddechu). A na medytacji z dźwiękiem będzie można doświadczyć głębokiego relaksu i odpoczynku.
Praktykuje jogę od ponad 20 lat. Gra z wielką pasją na misach, harfie, gongu i innych instrumentach. Twórczyni Technologii Szczęśliwego Życia. Pasjonuje się wspinaczką górską. Najwięcej uczy się od swoich synów i innych ludzi.
Stworzyła Szkołę Yogi Zofii Netter. Przychodzą do niej wspaniałe osoby. Joga jest dla niej inspiracją i doskonałym nauczycielem, dlatego chce się dzielić tym z innymi.
Magda Zdrojewska-Rosenkranc
Na co dzień pracuje w korporacji, jednak medytacja od wielu lat zajmuje ważne miejsce w jej życiu.
Swoją drogę mindfulness rozpoczęła 7 lat temu – z potrzeby poradzenia sobie z intensywnymi emocjami, które pojawiły się wraz z macierzyństwem. To, co miało być wsparciem w trudnym czasie, stało się trwałą ścieżką rozwoju i głębokiej relacji ze sobą. Z czasem weszła na ścieżkę nauczycielską mindfulness w nurcie MBLC (Mindfulness Based Living Course), aby towarzyszyć innym kobietom w procesie poznawania siebie, akceptowania swoich doświadczeń i budowania uważnego, życzliwego kontaktu z tym, co jest – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Prowadzi 8-tygodniowe kursy Mindfulness MBLC, w których łączy codzienną praktykę medytacji z realiami życia – pracy, macierzyństwa i relacji. Jej podejście opiera się na łagodności, autentyczności i głębokim byciu ze sobą, bez presji „naprawiania się”.
W programie:
Praktyka jogi będzie dostosowana do każdego poziomu. W trakcie praktyki będziesz eksplorować różne miejsca w swoim ciele, zmniejszysz napięcie i stres w nim zgromadzone oraz nastawisz się pozytywnie na nadchodzący czas. Na Feldenkraisie odkryjesz nowy wymiar rozluźnienia ciała i umysłu.
Wieczorami czekają Cię medytacje prowadzone w nurcie Mindfulness MBLC oraz relaks przy dźwiękach mis, gongu, dzwoneczków Koshi i innych. Dźwięki instrumentów przenikają ciało i umysł wprowadzając je w stan głębokiej harmonii i spokoju. Nie ma lepszego sposobu na relaks i regenerację po dniu pełnym aktywności!
Czwartek, 19 marca
15:00-16:00
Możliwy przyjazd
16:30-17:45
Joga rozluźniająca po podróży
18.00
Kolacja
19:00-20.00
Medytacja prowadzona w nurcie Mindfulness MBLC
20:30-21:30
Relaksacja z dźwiękiem w leżeniu: harfa kryształowa, dzwonki koshi, misy, gong i inne instrumenty
Piątek, 20 marca
7:00-7:30
Medytacja w ciszy dla chętnych
7:30-8:30
Poranna joga
09:00
Śniadanie
10:30-12:15
Prowadzona medytacja i praktyki mindfulness
13:00
Obiad
14:00
Uważny spacer/czas wolny
16:00-17:30
Sesja jogi
18.00
Kolacja
19:00-20:00
Medytacja prowadzona
20:30-21:30
Relaksacja z dźwiękiem w leżeniu: harfa kryształowa, dzwonki koshi, misy, gong i inne instrumenty
Sobota, 21 marca
7:00-7:30
Medytacja w ciszy dla chętnych
7:30-8:30
Poranna joga
09:00
Śniadanie
10:30-12:15
Prowadzona medytacja i praktyki mindfulness
13:00
Obiad
14:00
Uważny spacer/czas wolny
16:00-17:30
Sesja jogi
18.00
Kolacja
19:00-20:00
Medytacja prowadzona
20:30-21:30
Relaksacja z dźwiękiem w leżeniu: harfa kryształowa, dzwonki koshi, misy, gong i inne instrumenty
Niedziela, 22 marca
7:00-7:30
Medytacja w ciszy dla chętnych
7:30-8:30
Poranna joga
09:00
Śniadanie
10:00-11:00
Prowadzona medytacja i praktyki mindfulness
11:15-12:15
Sesja jogi
13:00
Obiad i pożegnanie
do 15:00
pakowanie, czas na pożegnanie i wyjazd
Prowadzące zastrzegają sobie małe modyfikacje planu (np. przesunięcie zajęć o 15 minut) o czym każdy uczestnik zostanie poinformowany.
Prosimy o informację jeżeli potrzebujesz maty do jogi.
Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: yogadlakazdego@gmail.com (proszę podać imię i nazwisko, numer kontaktowy).
Zadatek 500 zł płatny do na konto:
Fundacja Yoga Pilates Sport
86 1020 4900 0000 8102 3746 3011 z dopiskiem: wyjazd jogowo-medytacyjny
Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.
Jeśli chcesz porozmawiać o wyjeździe, zadzwoń: +48 502 211 907
Dołącz do wydarzenia
Zapisz się do newslettera:
750zł*
8000 zł*