Głos miednicy – warsztaty psychosomatyczne dla kobiet - Szkoła Yogi Zofii Netter

GŁOS MIEDNICY – warsztaty psychosomatyczne dla kobiet

1.10.2022

Jesteśmy dwiema fizjoterapeutkami i postanowiłyśmy poszerzyć tradycyjną fizjoterapię o kreatywną pracę z głosem, muzyką i zmysłowością! Postanowiłyśmy stworzyć wielowymiarowe warsztaty dla kobiet, przywracające im pełnię zdrowia i satysfakcji życiowej!

Pełnia zdrowia bowiem to więcej niż suche ćwiczenia, schematyczne diety i grzeczna rutyna! Pełnia zdrowia to indywidualna radość z życia – wsłuchanie się w swoje POTRZEBY i MARZENIA – na płaszczyźnie fizycznej, psychicznej i duchowej!

Kobieto!

Jesteś soczystością życia, kiedy Twoja miednica jest w pełni witalna! Natomiast przyjemność Twojej miednicy zależy od jej ukrwienia i rozluźnienia.
Żywotność lędźwi daje siłę dla całego kręgosłupa. Twoje gardło to swoboda ekspresji wszelakiej, a bez rozluźnienia szczęk Twoja miednica również pozostanie zaciśnięta!
Brzuch, pełny i rozluźniony gotowy jest na przyjęcie żaru przyjemności! Głęboki oddech pozwala Ci świadomie przeżywać bogactwo doznań, uwalniając także zalegające i blokujące Cię emocje. I do tego mięsień PSOAS! To on odgrywa główną rolę zarówno dla Twoich swobodnych lędźwi jak i rozbujanej miednicy! Kiedy jest przykurczony pociąga Twoje lędźwia do hiperlordozy, ogranicza ruchomość stawu biodrowego i blokuje prawidłowe ukrwienie narządów płciowych!

Uwolnij z nami swoje ciało od niepotrzebnego brzemienia, podczas naszych psychosomatycznych warsztatów GŁOS MIEDNICY. Wsłuchaj się w głos, który płynie z głębi Twojej kobiecości, który jest w stanie poprowadzić Cię do pełni szczęścia. CIAŁO jest idealnym narzędziem do zrozumienia potrzeb drzemiących w głębi psychiki. Wystarczy zrozumieć jego wskazówki, w czym pomogą Ci psychosomatyczne ćwiczenia i praktyki, które mamy do przekazania na naszych warsztatach.

Na tych warsztatch przełamujemy standardową fizjoterapię i wzbogacamy ją o metody jogi i tantry oraz dźwiękoterapii – po to aby zintegrować PSYCHE I SOMĘ ( ciało i umysł ). Poprzez uwalnianie napięć w ciele dochodzimy do uwolnienia ograniczających napięć emocjonalnych. Poprzez pracę z ograniczającymi emocjami odblokowujemy niepotrzebne
napięcia w ciele! Obie płaszczyzny współpracują, wspierają sie i uzupełniają!

POGLĄDOWY PROGRAM WARSZTATÓW:

🔥 Medytacja z elementami wokalnymi rozluźniającymi żuchwę i gardło
🔥 Techniki oddechowe pobudzające energię seksualną i witalność
🔥 Taniec spontaniczny z elementami tańca afrykańskiego
🔥 Joga z elementami automasażu
🔥 Joga mięśni dna miednicy + fizjologia orgazmu
🔥 Ekstaza mięśnia PSOAS
🔥 Relaksacja przy kryształowych misach

O NAS:

🌹 Małgorzata Dudzinska 🌹

Nazywam się Małgorzata Dudzińska. Ludzkie ciało i umysł fascynowały mnie odkąd pamiętam, zawsze byłam blisko cielesności, ćwicząc sztuki walki, taniec, masując intuicyjnie.
W lipcu 2019 roku uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, kończąc później liczne kurs zawodowe. Następnie zaczęłam poszerzać swoje umiejętności o pracę w wymiarze energetycznym, masaż dźwiękiem. Ukończyłam również szkolenie metody Access BarsⓇ.

Ukończyłam również 2-letnią szkołę terapii czaszkowo-krzyżowej z certyfikatem Cranio-sacral Educational Trust w Londynie.

Od wielu lat rozwijam się również w tantrycznej pracy z ciałem, uzdrawiającej, pogłębiającej ucieleśnioną obecność i połączenie ze świętym wymiarem siebie i seksualności. Oprócz sesji indywidualnych prowadzę także tantryczne kręgi.
Techniki pracy z umysłem, medytacją i oddechem są dla mnie niezwykle ważne. Brałam udział w licznych warsztatach uważnej komunikacji, pogłębionej pracy z ciałem oraz odosobnieniach medytacyjnych, doceniając jak ważny wpływ na nasze szeroko pojęte zdrowie ma aspekt mentalny.
Obecnie uczę się w szkole dla nauczycieli tantry i szamanizmu Ananda Rudry, pochodzącego z Meksykańskiej rodziny szamanów, certyfikowanej przez organizację True Tantra.
W ramach autoterapii oddaję się dzikości tańca afrykańskiego i obcowaniu z naturą;)

Więcej:
https://www.facebook.com/malgorzatadudzinskahealingarts/
www.mdtherapy.pl

🌹 Izabella Ejzler 🌹

Nazywam się Izabella Ejzler i moją wielką nadzieją jest żyć w świecie pełnym współpracy, szczęścia, lekkości i miłości. Tak kreuję swoje własne życie i z tego powodu podjęłam swoją ścieżkę zawodową jako fizjoterapeutka. Jednak zauważyłam, że standardowa fizjoterapia nie dostarcza mi wystarczających narzędzi do tego, aby przekonać ludzi, że życie w lekkości i szczęściu jest w ogóle możliwe. Bardzo mi przykro kiedy widzę jak wiele swojej uwagi ludzie poświęcają swoim problemom i niedoskonałościom, podczas gdy nie starcza im czasu na to aby docenić małe wartości, od których zaczyna się budowanie zdrowia : oddech, przyjemność, pasja… Poczułam, że chcę włączyć jogę do swojego programu rehabilitacji, ponieważ to właśnie joga nauczyła mnie głęboko oddychać i na prawdę odczuwać swoje ciało. Dzięki jodze zrozumiałam czym jest harmonia ciała, ducha i umysłu. Jednak, to także okazało się niewystarczające… Dopiero kiedy zrozumiałam czym jest dla naszego życia pasja, czyli ten ogień motywacji, który sprawia, że chce się żyć, działać i kwitnąć… wtedy poczułam, że zbliżanie ludzi do ich pasji, do ich wewnętrznego płomienia, jest najdoskonalszą formą fizjoterapii, jaką mogłabym sobie wyobrazić! Pasja sprawia, że ciało uruchamia procesy autoregeneracji, samoleczenia, a zdrowie odbudowuje się samoistnie i osiąga swój maksymalny potencjał! Jednak w obecnym świecie wiele ludzi nie znalazło jeszcze swojej pasji, tego tzw. powołania. Nie wiedzą, że ono drzemie w ich ciele i szepcze do nich od zawsze, czeka aż zostnie usłyszane… Ja już usłyszałam… Dlatego dzisiaj używając wiedzy anatomicznej, przyrodniczej i muzycznej, chcę budzić w ludziach płomień pasji, abyśmy mogli razem współtworzyć weselszy i bardziej kreatywny świat.

Więcej:
www.rehabilitacjaholistyczna.pl

Cena Warsztatów
GŁOS MIEDNICY:

120 zł (przedpłata)
150 zł (w dniu warsztatów)

CO OTRZYMASZ?

❤️ Profesjonalny mentoring i wsparcie prowadzących

💜 Konkretną anatomiczną wiedzę na temat swojego ciała

🤎 Zrozumienie energetycznego systemu czakr, meridianów oraz alchemii przyrody w kontekście fizjologii własnego organizmu i zdrowia

💙 Bezpieczną i sprzyjającą przestrzeń do wyrażenia swoich potrzeb i pragnień

💚 Konkretne techniki psychosomatyczne, które uwolnią Twoje ciało od niepotrzebnych napięć

💛 Kontakt z grupą kobiet o podobnych aspiracjach, przymierze grupy

🧡 Indywidualne porady na temat Twojego zdrowia i dobrostanu

💜 Narzędzia do pracy własnej, którą możesz kontynuować po warsztacie w domu

CO NAS WYRÓŻNIA?

🤌 Jesteśmy wykształcone pod kątem zdrowia i rehabilitacji
🤌 Mamy wieloletnią praktykę rozwoju świadomości ciała, poprzez medytację, jogę i tantrę
🤌 Nie boimy się trudnych emocji i jesteśmy w stanie przejść z Tobą przez każdy proces. Mimo wszystko zawsze miękko lądujemy, ponieważ prowadzi nas miłość i mądrość
🤌 W warsztatach używamy muzyki, która pobudza kreatywność, spodziewajcie się więc śpiewu, tańca, didgeriddoo, bębnów i kryształowych mis relaksacyjnych

W obecnych czasach ze względu na wielorakie uwarunkowania kulturowe miednica stała się ośrodkiem licznych psychosomatycznych napięć! Nie mniej jednak ciało potrzebuje swobodnego przepływu płynów i substancji odżywczych, tak więc wszystkie napięcia w obszarze miednicy stanowią potencjalne zagrożenie dla zdrowia! Na naszych warsztatach będziemy wychodzić poza uwarunkowania kulturowe, uczyć się tego jak uwolnić napięcia, które ograniczają nasze zdrowie i swobodę. Z nami odkryjesz wiele cennych informacji, które czekają na Ciebie zaklinowane w przestrzeni miednicy. Dzięki temu, tak jak i my, wzniesiesz swoje życie i swoją kobiecość na wyższy poziom RADOŚCI i SWOBODY! Wsłuchajmy się więc w ten wartościowy głos i zaśpiewajmy razem niekończącą się pieśń o pięknie i prawdziwej zmysłowości kobiet!