Transformacja świadomości. Warsztat praktyczny. 19-20 czerwca 2021

Wydarzenia
04.05.2021

Głęboka miłość, poczucie wolności, pełnia szczęścia, wszelka obfitość oraz zdrowie fizyczne – oto nasz naturalny stan bycia.

To jest WASZ CZAS, ponieważ na Ziemi właśnie teraz zaczynają działać energie, które pomagają naszym życiom w powrocie do tego pięknego stanu. Każda zmiana, która ma się dokonać w naszym życiu, najpierw musi się dokonać w naszych umysłach.

Dlatego praca nad własnymi przekonaniami i programami , według których postępujemy staje się najważniejszą kwestią. Ponieważ nie można zmienić niczego, nie zmieniając siebie. Nie można żyć pełnią szczęścia, dopóki nie uleczy się wewnętrznych traum i konfliktów.
Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić każdego, kto podjął w swoim życiu decyzję o zmianie na dwudniowy, bardzo intensywny i praktyczny warsztat.

W sobotę zajmiemy się:
– dualizmem, czyli poczujemy na czym oparte są nasze przekonania
– osiągnięciem doskonałego zdrowia fizycznego
– rolą ofiary oraz kata w naszym życiu
– uwalniać się będziemy od lęków
W niedzielę będziemy pracować nad:
– obfitością, nie tylko finansową
– relacjami i związkami międzyludzkimi
– pokochaniem siebie naprawdę
– śmiercią, tym czym jest i co oznacza.

PROWADZĄCY:
1. Krzysztof Orłowski
Kiedyś był mistrzem w tworzeniu iluzji. Dzisiaj jest mistrzem w wychodzeniu poza nią. Dzieli się swoim doświadczeniem jako mentor i terapeuta, pomagając tym, którzy nie chcą dłużej żyć w ograniczonej rzeczywistości.
2. Dorota Wenus
Podąża ścieżkami, których próżno szukać w Matrixie. Uczy jak podróżować w głąb siebie i odkrywać nieznane dotąd miejsca na mapie świadomości. Wskazuje drogę do głębokiego samopoznania. Jest przebudzonym mistykiem, posłannikiem Miłości i Prawdy.

Podczas warsztatów poprowadzimy was w głębokie medytacje, więc prosimy o wygodny ubiór.

Termin: 19 – 20 czerwca 2021, w godzinach od 11.30. do 19.30 w sobotę i od 10.30 do 18.00 w niedzielę. W trakcie warsztatu przewidujemy godziną przerwę na ciepły posiłek.
Koszt: 480 zł. Wymagana zaliczka w kwocie 100 zł (numer konta poda Alina Mikołajczak)
Wszelkimi sprawami organizacyjnymi zajmuje się Alina Mikołajczak nr tel. 728 846 304.
Można też wysyłać zgłoszenia pod adres
kontakt@terapieswiadomosci.pl

Pozostałe informacje: https://terapieswiadomosci.pl/