Paulina kołodziejska - Szkoła Yogi Zofii Netter
Nauczyciele

Paulina Kołodziejska

Od zawsze interesowała mnie tematyka związana ze zdrowiem i to co człowiek sam może zrobić, aby to zdrowie utrzymać na co dzień. Moment wejścia w świat jogi okazał się być przełomowym wydarzeniem w moim życiu. Zaczęłam poznawać swoje ciało, jego możliwości, ale też naturalne ograniczenia. Nie minęło wiele czasu jak joga stała się moją pasją i ścieżką, którą do dziś podążam. Bardzo chętnie zagłębiam tematy związane z filozofią, cały czas się ucząc i doświadczając tego jak praktyka jogi wpływa na różne aspekty życia.

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką kochającą pracę z ciałem, psychosomatykę oraz medycynę naturalną. Posiadam dyplom instruktora Pilatesu klasycznego (Peak Pilates) oraz treningu funkcjonalnego. Moje nauczania i osobiste doświadczenia opierają się głównie na Hatha i Vinysa Jodze.  Mój apetyt na zdobywanie wiedzy nieustannie rośnie i zamierzam cały czas kontynuować proces kształcenia, aby wspierać osoby, które wchodzą w świat jogi razem ze mną. Dlatego też regularnie biorę udział w warsztatach, szkoleniach i uczęszczam na praktyki do moich nauczycieli.
Głęboko wierzę, że każdy może znaleźć praktykę dla siebie, która będzie mu pomocna i wspierająca. Zapraszam wszystkich na zajęcia, gdzie będziemy łączyć ruch z oddechem, budować siłę i gibkość poznając jednocześnie techniki wyciszenia i relaksacji.

Zajęcia prowadzone przez Paulinę:

pilates, jogalates, joga kręgosłupa, joga dla początkujących, joga dla każdego.