Nauczyciele

Marlena Liza Sawicka

Nazywam się Marlena Liza Sawicka i jestem psychologiem, trenerem mentalnym i terapeutą ustawień systemowych. Prowadzę warsztaty, treningi mentalne oraz sesje indywidualne – stacjonarne i on-line. W swojej pracy stosuję podejście holistyczne. Łączę osiągnięcia tradycyjnej psychologii, z tym co jest zapisane w energii, emocjach oraz programach i skryptach rodzinnych.

Możesz do mnie przyjść z każdym tematem w obszarze, w którym odczuwasz problemy lub masz trudności – związki, relacje, finanse, kariera zawodowa, macierzyństwo, zachowania dzieci, zdrowie Twoje i dzieci, nadwaga i inne.
Pracuję również z samoakceptacją, niskim poczuciem własnej wartości, poświęcaniem się, poczuciem winy, wstydu, lękami, agresją, brakiem zaufania, odkładaniem rzeczy na później, traumami i stratami.

Mam przyjemność pracować w inspirującej przestrzeni Szkoły Yogi Zofii Netter i prowadzić tam we wotrki, środy i czwartki gabinet psychologiczno-terapeutyczny, w środy po południu treningi mentalne/spotkania rozwojowe z serii „Sztuka życia”, a w weekendy tematyczne warsztaty.

Więcej o mojej pracy na:
www.fb.com/SztukaZycia.MLS/
www.instagram.com/sztukazycia.mls