Nauczyciele

Agnieszka Wachowska

Moja przygoda z jogą zaczęła się Irlandii, kiedy to w 2004 dołączyłam do grupy medytacyjnej pod kierunkiem Parthasarathi Rajagopalachari, poznałam medytacje metodą Jogi Królewskiej zwaną Raja Joga. W 2007 roku skończyłam dwuletni kurs nauczycielski Hathy Jogi z Marią Quail oraz intesywny kurs nauczycielski Jogi w Yoga Vidha Gurukul w Indiach.
Spędziłam pól roku w Indiach, w tym ponad 2 miesiące w przepięknym Ashramie, Babuji Memoriał Ashram w Manapakkam. Podczas pobytu w Ashramie doświadczyłam przekształcającej mocy medytacji,która wpłynęła na moj dalszy rozwój osobisty. Moje częste podróże do Indii pomogły mi zrozumieć prawdziwe znaczenie jogi i medytacji.
Poprzez systematyczną praktykę zauważyłam głębokie zmiany w postrzeganiu otaczającej mnie rzeczywistości; poczułam wolność, spokój i równowagę wewnętrzną. W 2012 roku otworzyłam studio jogi w Irlandii w którym obecnie organizuję regularne warsztaty jogi i mindfulness. Od lat biorę udział w warsztatach szkoleniowych
prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli: Donnę Farhi, Judith Lasater, Leslie Kaminoff i Judith Gudmestad.
W 2014 skończyłam kurs nauczycielski Yin Jogi prowadzony przez Biffa Mithoefera. Po czym zapisałam się na dodatkowy kurs szkoleniowy Yin Jogi pod okiem Sary Powers, specjalizując się w Mindfulness Joga oraz Yin and Yang Joga. Obecnie pogłębiam moją wiedzę na temat Mindfulness podczas kursu praktycznego prowdzonego przez Tarę Brach oraz Jacka Kornfield.
Z całego serca zachęcam do spróbowania Jogi i wyciszających medytacji. Oferuję dwa rodzaje zajęć: Joga i Mindfulness i Yin Yoga i Głęboką Relaksację.

Pięknej praktyki Wam życzę.

Agnieszka prowadzi mindful jogę.