Zofia Netter

Swoje pierwsze spotkanie z jogą w 2002 roku pamiętam bardzo wyraźnie: odnalazłam wewnątrz siebie ruch, którego bardzo długo podświadomie szukałam. Od tamtej chwili joga jest dla mnie inspiracją i doskonałym nauczycielem. Uczę się cierpliwości, wytrwałości a przede wszystkim pokory. Praktyka jogi pomaga mi doświadczać ograniczeń fizycznych, sztywności umysłu, wychodzić poza jego schematy, ale również pozwala mierzyć się w spokoju z trudnymi i stresującymi momentami w życiu.  Za regularną, wytrwałą pracę, joga odwdzięcza się zdrowiem, harmonią ciała i spokojem ducha.

Jestem nauczycielem stopnia Junior Intermediate I w trakcie treningu przygotowującego do egzaminu Junior Intermediate II organizowanego przez Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce. Podczas praktyki czerpię również z doświadczeń zdobytych na warsztatach z Agatą Biernat, Jurkiem Jaguckim, Konradem Kocotem, Ritą Keller i Markiem Migałą, Carrie Owerko, Abhijatą Sridhar Iyengar.

Poza matą jestem mamą dwóch chłopców i osobiście to od nich uczę się najwięcej. To oni weryfikują to, czego doświadczyłam podczas praktyki. Zapraszam na moje zajęcia.

Agnieszka Wachowska

Moja przygoda z jogą zaczęła się Irlandii, kiedy to w 2004 roku dołączyłam do grupy medytacyjnej pod kierunkiem Parthasarathi Rajagopalachari i zapisałam się na moje pierwsze klasy Asthangi z Davidem Collinsem. W 2007 roku skończyłam dwuletni kurs nauczycielski Hathy Jogi z Mari Quail oraz intesywny kurs w Yoga Vidha Gurukul w Nasik . Spędziłam pól roku w Indiach, w tym ponad 2 miesiące w przepięknym Ashramie, Babuji Memorial Ashram w Manapakkam. Poprzez systematyczną praktykę zauważyłam głębokie zmiany w postrzeganiu otaczającej mnie rzeczywistości; poczułam wolność, spokój i równowagę wewnętrzną. Znalazłam to, czego szukałam przez całe życie. Joga stała się moją pasją i lekarstwem na trudne dni. W 2012 roku otworzyłam studio jogi w Irlandii w którym obecnie organizuję warsztaty i wyjazdy jogi dla mojej grupy irlandzkiej. Nieustannie rozwijam siebie uczestnicząc w regularnych warsztatach prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli między innymi Donne Farhi, Judith Lasater oraz Julie Gudmestag. Moją najwiekszą inspiracją są: Biff Mothoefer i Sarah Powers. Nauczyłam się, że joga polega na ciągłej pracy nad sobą i kreowaniu wewnętrznej harmonii oraz akceptowania siebie. To nauka pokonywania własnego strachu i ograniczeń. Joga sprawia, że stajemy się lepszymi ludźmi: wolnymi i otwartymi na innych. Z całego serca zachęcam do spróbowania tej pięknej ścieżki rozwoju. Oferuję dwa rodzaje klas:  Hatha Joga i Głęboka Relaksacja oraz Vinyasa Joga. W każdą środę prowadzę darmowe spotkania medytacyjne, aby pobyć razem i podzielić się pozytywną energią.
Pięknej praktyki Wam życzę.

Alicja Kozubska

Z wykształcenia jestem nauczycielką języka angielskiego z fotograficzną pasją i skłonnością do podróżowania. Od około 10 lat praktykuję jogę, która stała się już częścią mojego codziennego funkcjonowania, dyscypliną dla ciała i wyciszeniem dla umysłu.

Joga pozwala mi odzyskać równowagę a jednocześnie wzmocnić ciało żeby było w stanie sprostać wyzwaniom codzienności.

Do praktyki jogi zainspirowali mnie: Renata Koba, Zofia Netter, Anna Watras, Maciej Pieńczewski i Tomasz Kucharski. Obecnie jestem nauczycielem w trakcie treningu przygotowującego do egzaminy Introductory II prowadzonego przez Katarzynę Pilorz.

Zapraszam na zajęcia także w języku angielskim.

Dorota Wesierska

Dorota Liro. Absolwentka UG i PG. Pierwszy raz spotkałam się z jogą prowadzoną metodą według B.K.S Iyengara w 2002 r. Od 2003 zaczęłam praktykować. Jednocześnie zafascynował mnie świat nauczania jogi. Podjęłam decyzję podjęcia wieloletniej nauki i ciągłego dokształcania się w tej dziedzinie. Ukończyłam 2-letnią szkołę jogi pod kierownictwem pani Agaty Biernat, uzyskując dyplom Open Mind&Fitness Idea a Joga Teacher II. Następnie 3-letnią szkołę: Power Yoga Akademie Deutschland zdobywając Dyplom Master Vinyasa Power Yoga. Aktualnie jestem uczestniczką trzyletniego treningu nauczycielskiego IntroductoryIII pod przewodnictwem pani Katarzyny Pilorz. Posiadam także dyplom instruktora rekreacji ruchowej, dyplomy ukończenia kursów Pilates, OM Pilates dla seniorów i kobiet w ciąży, OM Senior, Ok Reha Fit, OM Plus Kg, PFI FitBall. Poza tym, kocham mojego męża, konie i góry wysokie. Jestem żoną, amazonką i taterniczką.

Joanna Materek

Znalazłam się na tej Ziemi w pewnym określonym celu, a mianowicie, aby pomagać ludziom, istotom, które tego potrzebują, szukają, jak ja kiedyś szukałam. Po wielu przeżyciach, nierzadko traumatycznych, zostałam doprowadzona w to miejsce, w którym znajduję się obecnie. I zostało mi uświadomione, iż mam misję do spełnienia. Dlatego, po długim czasie chowania się w skorupie swoich własnych lęków, fobii i frustracji, wychodzę do świata z nową wibracją, nowymi pomysłami i nowym przekazem. Pragnę, abyśmy razem tworzyli coś niezwykłego i niepowtarzalnego, abyśmy ulepszali siebie i świat dookoła nas, ten bliższy i ten dalszy. Pragnę dawać ludziom harmonię, radość i zadowolenie. Pomocne są mi w tym dźwięki, z którymi pracuję i z którymi się utożsamiam. Ich energia pobudza do życia, uzdrawia, poprawia znacznie wibracje ciała i ducha.  .

Z wykształcenia jestem terapeutą  pedagogicznym   oraz dyplomowanym masażystą dźwiękowym  metodą Petera Hessa. Wykonuję  masaże indywidualne, gram koncerty zwane kąpielą dźwiękową oraz prowadzę warsztaty dźwiękowe dla rozmaitych grup społecznych , niezależnie od wieku. Swoją pasję realizuję w Domach Pogodnej Starości , w Teatrze w Oknie, w Domach Kultury w Domu Zarazy szkołach i przedszkolach. Zapraszam Was do mojego świata pełnego pięknych harmonijnych dźwięków.

ZOFIA NETTER © 2018. All rights reserved. 
Created with ♥ by Gienia CREATIVE